Zamknij lukę między swoimi urządzeniami a IoT

  • W godzinach do pierwszej wersji aplikacji

  • Możliwość dostosowania bez znajomości programowania

  • Dopasowany do wbudowanego sprzętu Phytec

Dzięki bezpośrednio dostępnemu zestawowi oprogramowania da³vid naszej firmy partnerskiej Embedd Data można łatwo i szybko skonfigurować indywidualne aplikacje do gromadzenia, analizy i wizualizacji danych – za pomocą zaledwie kilku kliknięć myszką i bez znajomości programowania. dane osadzone, a firma Phytec zapewnia wsparcie, od wdrożenia nowych funkcjonalności za pośrednictwem odpowiednich kontrolerów i bramek w projekcie po wdrożenie bezpośrednio w wbudowanej elektronice.

 

Gotowy na pierwszy krok?

Nazywam się Jakob Bysewski i jestem twórcą rozwiązań wbudowanych.
Porozmawiajmy i dowiedzmy się, jak nasz zestaw oprogramowania da³vid może spełnić Twoje potrzeby.

 

Odkryj zalety tego miejsca3vid

Niski kod / brak kodu

Konfigurowanie usług w chmurze, takich jak Azure IoT lub AWS IoT, jest długotrwałe i skomplikowane? Dzięki da³vid masz gotowe wszystko do gromadzenia, przechowywania i wizualizacji danych. Możesz szybko tworzyć aplikacje z w pełni konfigurowalnymi dashboardami (bez kodu), łącznie z modelem danych i uprawnieniami. Zintegrowane skrypty umożliwiają proste obliczenia (low code) bez zależności od konkretnego dostawcy chmury. Zapewnia to maksymalną elastyczność i kontrolę kosztów.

Krawędź i chmura

Oprogramowanie działa z tym samym zakresem funkcji na urządzeniach wbudowanych, na serwerach lokalnych lub hostowanych przez nas jako SaaS dla Ciebie. Wystarczy raz stworzyć model danych i wizualizacje dla swojej aplikacji, z których można następnie korzystać na wszystkich poziomach. Znacząco skraca czas i koszty rozwoju w porównaniu do innych rozwiązań!

Maksymalna elastyczność dzięki niezależności sprzętowej

Wybór należy do Ciebie: da³vid działa na wszystkich 64-bitowych urządzeniach ARM z 2 rdzeniami i 1 GB RAM, które obsługują kontenery. Oznacza to, że jesteś przyszłościowy i możesz rozwijać swoją aplikację na gotowym do produkcji phyGATE®-Zacznij od Tauri-L, a później przenieś go do dowolnego SBC lub płyty bazowej dostosowanej do potrzeb klienta, bez żadnego dodatkowego wysiłku.

Funkcje w skrócie

Kompatybilny sprzęt Phytec

Nasi wbudowani eksperci są do Twojej dyspozycji!

Umów się na osobistą konsultację szybko, łatwo i bezpłatnie. 30 minut wyłącznie dla Ciebie i Twojego projektu!