Modele dostaw 

elastyczny i niezawodny

W każdym razie naszym celem jest dostarczenie w najkrótszym możliwym czasie i w żądanych przez Państwa terminach. Korzystasz z naszych:

  • Wieloletnie doświadczenie z ponad 2.000 projektów
  • Elastyczność w przypadku krótkoterminowych zmian wymagań

Dostawa _ według Twoich indywidualnych potrzeb

Umowy ramowe

Z reguły pracujemy na podstawie umów ramowych na okres jednego roku. W tym okresie ustalamy stałe terminy i ilości odwołań na trzy miesiące oraz uzgadniamy wydania materiałów do zakupu na kolejne trzy miesiące. Umożliwia to perspektywiczne planowanie zakupów, dzięki czemu możemy utrzymać niższe ceny dla naszych klientów. Oczywiście można również zawrzeć inne umowy dotyczące odbioru materiału.

Elastyczna dostawa

Dostawę zorientowaną na zapotrzebowanie osiągamy dzięki możliwości automatycznego łączenia różnych wariantów montażu oraz ekonomicznej i wydajnej ich produkcji w siedzibie naszej firmy w Moguncji. Przyczynia się do tego również wysoki stopień elastyczności we wszystkich obszarach firmy. Gwarantujemy szybką dostawę, nawet w nieprzewidzianych sytuacjach. W przypadku dostaw prototypowych lub przedseryjnych w małych ilościach, wspieramy Cię również szybką dostawą, aby wcześnie wprowadzić Twoje produkty na rynek.

Wysyłka

W przypadku wysyłki Twoich produktów zazwyczaj pracujemy z przyjaznymi dla środowiska i oszczędzającymi zasoby opakowaniami zwrotnymi. Oczywiście możliwe jest dostosowanie do specyfikacji i potrzeb klienta.

Nasi wbudowani eksperci są do Twojej dyspozycji!

 

Zapewnij sobie osobistą wizytę konsultacyjną szybko, łatwo i bezpłatnie.
30 minut wyłącznie dla Ciebie i Twojego projektu!