aktualizować i 
zarządzanie urządzeniami

prosty, bezpieczny, przejrzysty

Dzięki opcjom aktualizacji i zarządzania urządzeniami naszych produktów, Twoje urządzenia pozostają aktualne i gotowe do użycia nawet po zakupie — oferujemy elastyczne rozwiązanie „pod klucz” z pakietem IoT Suite lub indywidualne, ale nadal niedrogie rozwiązanie z RAUC/hawkBit.

Cel obu rozwiązań: Bezpieczny dostęp do Twoich maszyn, pojazdów i innych aplikacji w dowolnym czasie i na całym świecie w celu odczytywania danych, serwisowania ich, naprawiania błędów lub udostępniania im ulepszonych funkcji. Niezależnie od tego, czy chodzi o niewielką liczbę urządzeń, czy dużą flotę maszyn/pojazdów, dla naszych produktów są przygotowane rozwiązania systemowe.

   

   

  Bezpieczny dostęp zdalny
  – niezastąpiony w dobie IoT

  Wiele z tego, co kiedyś musiało być wykonywane ręcznie na miejscu, można teraz szybko i łatwo wykonać zdalnie:

   

  • Stały dostęp zdalny do monitorowania urządzeń, maszyn lub pojazdów w dowolnym momencie.
  • Bezpieczne aktualizacje do integracji nowych funkcji i eliminacji błędów lub luk w zabezpieczeniach.
  • Inteligentne zarządzanie klientami aby zawsze wyposażać używane produkty w nowe funkcje, co tworzy długotrwałą, usatysfakcjonowaną lojalność klientów.

  Wszystko w jednym czy indywidualnie?
  Wybierz zgodnie z własnymi wymaganiami

  Pakiet IoT — kompleksowe rozwiązanie:

  Elastyczne rozwiązanie „pod klucz” firmy OSB connagtive umożliwia korzystanie ze sprawdzonego, bezpośrednio dostępnego systemu zarządzania. Pakiet zawiera już wiele przydatnych funkcji i jest dostępny bez własnego ryzyka inwestycyjnego, ale z możliwością indywidualnego dostosowania.

  Samodzielny serwer hawkBit typu open source z klientem RAUC: 

  Dzięki połączeniu RAUC jako bezpiecznego klienta aktualizacji i hawkBit jako serwera aktualizacji, wszystkie wymagania techniczne dotyczące samodzielnego opracowywania systemu aktualizacji i zarządzania urządzeniami są już spełnione. Nasz zespół FAE i konsultanci ds. bezpieczeństwa są po Twojej stronie, zapewniając optymalne wsparcie dla Twojego rozwoju.

  Skonfiguruj bezpośrednio jeden z preinstalowane opcje

  Klient aktualizacji RAUC i aktualizator RAUC hawkBit są już zintegrowane z każdym systemem operacyjnym naszych produktów sprzętowych. W razie potrzeby możemy również wstępnie zainstalować klienta do korzystania z pakietu IoT Suite na Twoich urządzeniach.

  W zakładzie w Moguncji klucze bezpieczeństwa i certyfikaty są instalowane bezpośrednio w produkcji seryjnej. Specjalna strefa bezpieczeństwa gwarantuje tutaj maksymalną ochronę.

  Z chwilą podłączenia urządzeń końcowych wyposażonych w klienta aktualizacji do serwera aktualizacji, zarejestrowany użytkownik może połączyć się z serwerem za pośrednictwem przeglądarki internetowej i zarządzać urządzeniami oraz aktualizacjami ich oprogramowania.

     Wszystkie produkty Phytec zawierają rozwiązanie do aktualizacji i zarządzania urządzeniami. Menedżer produktu Yves Astein wyjaśnia dostępne opcje.

  Nasi wbudowani eksperci są do Twojej dyspozycji!

   

  Zapewnij sobie osobistą wizytę konsultacyjną szybko, łatwo i bezpłatnie.
  30 minut wyłącznie dla Ciebie i Twojego projektu!