Razem na rzecz bardziej ekologicznej przyszłości

Inteligentne urządzenia pomagają uczynić nasze życie bardziej przyjaznym dla środowiska i efektywniej wykorzystywać zasoby. Od sterowania systemami wiatrowymi i słonecznymi, przez inteligentne systemy ogrzewania i magazynowania energii elektrycznej, po systemy kontroli ruchu i elektromobilność – wszystkie one przyczyniają się do redukcji emisji CO2. 

Sercem i mózgiem tych inteligentnych aplikacji są systemy wbudowane. Przetwarzają i łączą w sieć dane z czujników i stanowią kluczowe technologie dla zrównoważonej przyszłości.

Zrównoważone projekty otrzymują 50% zniżki na zestaw

Prześlij nam swój pomysł na projekt – wystarczy kilka słów kluczowych. Skontaktujemy się z Tobą i zobaczymy, jak możemy Ci najlepiej pomóc. Jeśli test wypadnie pomyślnie, otrzymasz kupon rabatowy 50% na wybrany przez Ciebie zestaw deweloperski w sklepie internetowym PHYTEC.

Zrównoważony rozwój jest naszym fundamentem

Kampus technologiczny PHYTEC w Moguncji, zbudowany w 2021 roku, opiera się na fundamencie ze szkła pochodzącego w 100% z recyklingu. Rozwój i produkcja są zjednoczone pod jednym dachem – Made in Germany. Budynek energooszczędny według normy KfW55 wykorzystuje surowce odnawialne do budowy powłoki budynku i izolacji. Naturalna klimatyzacja, oświetlenie obszarów i zacienienie elewacji minimalizują zapotrzebowanie na energię. Wykorzystuje się ekologiczną energię elektryczną, produkty nadające się do recyklingu, opakowania wielokrotnego użytku i technologie wytwarzania przyrostowego. Kampus jest ogrzewany pompą ciepła, a aktywacja rdzenia betonowego chłodzi powietrze bez klimatyzacji. Zielony dach i posadzenie 60 drzew wokół parkingu przyczyniają się do zrównoważonego rozwoju.

Zrównoważony rozwój jest osadzony

PHYTEC definiuje „wbudowany” jako idealne dostosowanie do indywidualnego zastosowania: bez zbędnej wydajności, bez zbędnych komponentów – zamiast tego kompaktowy i zoptymalizowany pod kątem zastosowań mobilnych lub samowystarczalnych. Stawiamy na nowoczesne procesory ARM i wydajne rozwiązania o niskim poborze mocy. Przy wyborze zastosowanych komponentów przywiązujemy szczególną wagę do jakości przemysłowej i maksymalnej żywotności. Dodatkowo stosujemy kompatybilne pinowo moduły system-on-module, co oszczędza zasoby i umożliwia elastyczne zarządzanie wymaganiami.

Zrównoważony rozwój jest przyszłościowy

Sprzęt PHYTEC został zaprojektowany z myślą o wieloletnim użytkowaniu seryjnym. Już dziś bierzemy pod uwagę przyszłe wyzwania w naszych projektach - wybierając długoterminowe procesory i komponenty, a także modułowe projekty elektroniczne z możliwością rozbudowy i jasną strategię open source w zakresie oprogramowania. PHYTEC przejmuje odpowiednie zarządzanie cyklem życia produktów standardowych i dostosowanych do potrzeb klienta. Ponadto aktywnie doradzamy naszym klientom w takich kwestiach jak bezpieczeństwo, zarządzanie aktualizacjami i urządzeniami oraz wspieramy ich licznymi zaawansowanymi usługami w obszarze sprzętu i oprogramowania.

Dla nas zrównoważony rozwój ma wiele aspektów


Bodo Hubera, Michaela Mitezkiego i Marcusa Likesa
Dyrektor Zarządzający PHYTEC

Inne ciekawe produkty: