Partner Network

PHYTEC ma silne, długoterminowe relacje z kluczowymi producentami chipów i innymi partnerami ważnymi dla rozwoju sprzętu i oprogramowania. Te partnerstwa przynoszą wyraźne korzyści klientom Phytec. Dowiedz się więcej o różnych partnerach i korzyściach dla Ciebie poniżej.

producent chipów

Nasze wieloletnie partnerstwo z wiodącymi producentami chipów zapewnia klientom firmy Phytec znacznie wcześniejszy dostęp do najnowszych technologii, a tym samym wczesne wprowadzenie produktów na rynek.

od 2022
Mikron

Micron jest wiodącym w branży dostawcą innowacyjnych rozwiązań pamięci masowej, które zmieniają sposób, w jaki świat wykorzystuje informacje, aby wzbogacić życie każdego. Micron konsekwentnie koncentruje się na swoich klientach, przywództwie technologicznym i doskonałej jakości produktów. Oferujemy z naszymi markami Micron® i Kluczowe® szerokie portfolio wysokowydajnych produktów pamięci DRAM, NAND i NOR. Innowacje, które nasi ludzie tworzą każdego dnia, napędzają rozwój elektroniki, umożliwiając postęp w sztucznej inteligencji i aplikacjach 5G, które otwierają nowe możliwości - od centrum danych po inteligentne przetwarzanie brzegowe, zarówno dla aplikacji klienckich, jak i mobilnych. odwiedzać www.micron.comaby dowiedzieć się więcej o Micron Technology, Inc. (Nasdaq: MU).

Mikronowe układy pamięci od wielu dziesięcioleci zapewniają niezawodność produktów PHYTEC. Phytec jest teraz częścią programu partnerskiego Micron Industrial Quotient, który przenosi partnerstwo Micron-Phytec na nowy poziom współpracy. Udział w programie Micron IQ intensyfikuje ścisłą współpracę z Micron w celu opracowania rozwiązań, które są precyzyjnie dostosowane do szczególnie wymagających wymagań rynku przemysłowego pod względem jakości, trwałości, solidności i niezawodności. Oznacza to, że wiodąca technologia firmy Micron jest dostępna bardzo wcześnie, co pozwala klientom firmy Phytec skrócić czas wprowadzania produktów na rynek.

od 1993
NXP

Innowacje NXP umożliwiają tworzenie mądrzejszego, bezpieczniejszego i bardziej zrównoważonego świata. Jako światowy lider na rynku wbudowanego przetwarzania brzegowego, NXP wyznacza nowe standardy w obszarach infrastruktury motoryzacyjnej, przemysłowej i IoT, mobilnej i komunikacyjnej. Dzięki innowacyjnym produktom firmy PHYTEC programiści systemów wbudowanych z wielu sektorów przemysłowych mogą korzystać z szerokiego portfolio wbudowanego sprzętu i oprogramowania zaprojektowanego w celu skrócenia czasu wprowadzania na rynek dzięki niezawodnym rozwiązaniom. Nasze strategiczne partnerstwo sięga wczesnych lat 1990-tych i stale ewoluuje, obejmując nadchodzące rodziny procesorów aplikacyjnych i.MX z doskonałym systemem System on Module (SOM), komputerem jednopłytkowym (SBC) i systemami wbudowanymi do obsługi przemysłowego IoT. Dzięki NXP i PHYTEC możliwości są nieograniczone.

od 2002
STMicroelectronics

W ST pracujemy z ponad 46.000 100.000 osób nad obecnymi i przyszłymi technologiami półprzewodnikowymi. Dzięki naszym najnowocześniejszym zakładom produkcyjnym obsługujemy również cały łańcuch produkcji półprzewodników. Jako niezależny producent współpracujemy ze 5 XNUMX klientów i tysiącami partnerów, aby opracowywać produkty, rozwiązania i ekosystemy, które umożliwiają sprostanie wyzwaniom bardziej zrównoważonego świata. Nasze technologie umożliwiają inteligentniejszą mobilność, wydajniejsze zarządzanie mocą i energią oraz wdrażanie na dużą skalę Internetu rzeczy i technologii XNUMXG.

PHYTEC od dawna współpracuje z STMicroelectronics, począwszy od 16-bitowych kontrolerów ST10F16 i rodziny wbudowanych MPU SPEAr. 

Jako autoryzowany partner ST, PHYTEC jest partnerem systemowym dla przemysłowych komponentów wbudowanych i oferuje System on Modules z powiązanymi płytami rozwojowymi i usługami specyficznymi dla klienta, które są idealnie dopasowane do serii STM32MP1.

Dowiedz się więcej na www.st.com.

od 1995
Texas Instruments

Texas Instruments Incorporated (Nasdaq: TXN) to globalna firma produkująca półprzewodniki. Projektujemy, produkujemy, testujemy i sprzedajemy półprzewodniki analogowe i zintegrowane do zastosowań przemysłowych, motoryzacyjnych, elektroniki użytkowej, komunikacji i systemów korporacyjnych. Jesteśmy pasjonatami, aby uczynić elektronikę przystępną cenowo przy użyciu technologii półprzewodnikowej, dzięki czemu świat staje się lepszym miejscem. Żyjemy tą postawą każdego dnia: z każdym cyklem innowacji nasza technologia staje się jeszcze bardziej oszczędzająca miejsce, wydajna, niezawodna i niedroga, dzięki czemu półprzewodniki mogą być stosowane w każdym miejscu w elektronice. To właśnie rozumiemy przez postęp techniczny i tak pracujemy od dziesięcioleci. Dowiedz się więcej na  TI.com.

Współpraca Phytec z Texas Instruments sięga 1995 roku i miniMODUL-DSPC5x. Ten SOM został zmontowany z układem cyfrowego procesora sygnału (DSP) TMS320C5x. Ten element konstrukcyjny dał początek rodzinie DaVinci, która skrzyżowała DSP z rdzeniem ARM9, a później rodzinę procesorów Sitara™, opartą na rdzeniach Arm® Cortex-A. Aktualne moduły phyCORE SOM obsługują urządzenia Sitara AM335x, AM57xx, AM64xx i AM62xx.

aplikacje 

Niezależnie od tego, czy aktualizacja i zarządzanie urządzeniami, czy rozpoznawanie mowy, aplikacje naszych partnerów reprezentują wypróbowane i przetestowane rozwiązania dostosowane do naszego sprzętu w wielu obszarach.Bliski kontakt z programistami Phytec umożliwia naszym partnerom szybkie dostosowywanie ich rozwiązań do najnowszych osiągnięć. Jako klient Phytec możesz skorzystać z doświadczenia naszych partnerów w zakresie oprogramowania i zaoszczędzić dużo czasu na rozwój.

od 2020
OSB Connagtive GmbH

Wraz z pakietem IoT, firma OSB connagtive GmbH oferuje niezależne od sprzętu, kompleksowe i rozbudowane rozwiązanie platformy do zarządzania urządzeniami IoT. Podczas opracowywania i obsługi naszych usług, takich jak aktualizacje oprogramowania, zarządzanie konfiguracją, monitorowanie stanu zdrowia, aktywacja licencji, zarządzanie kartami SIM lub zdalny dostęp, łączymy bezpieczeństwo na etapie projektowania z największą możliwą elastycznością w celu dostosowania do indywidualnych potrzeb w różnych branżach. Niezależnie od tego, czy chodzi o mobilne maszyny robocze, automatykę przemysłową i budynkową, logistykę, mobilność czy wiele innych sektorów: dzięki naszemu profesjonalnemu wsparciu w zakresie bezpieczeństwa, integracji i rozwoju umożliwiamy naszym klientom m.in. dostosowane sprzętowe produkty IoT.

Nasz elastyczny model licencji pozwala nam w każdej chwili dostosować się do zmian rynkowych u naszych klientów dzięki zrównoważonemu stosunkowi kosztów do korzyści. Od prototypu przez najmniejsze ilości po duże floty, skalujemy nasze usługi w dowolnym momencie podczas każdego indywidualnego cyklu życia produktu. Dowiedz się więcej bezpośrednio na www.iot-suite.io.

od 2019
głos INTER connect GmbH

voice INTER connect GmbH jest usługodawcą i dostawcą technologii w zakresie przetwarzania sygnałów i komunikacji głosowej od 2001 roku i oferuje rozwiązania w zakresie sterowania głosem, macierzy mikrofonowych, produktów interkomowych i urządzeń komunikacyjnych opartych na technologii VoIP. Nasze produkty, usługi programistyczne i integracyjne obejmują szeroki zakres zastosowań. Firma została założona przez uznany na całym świecie Instytut Akustyki i Komunikacji Mowy na Uniwersytecie Technicznym w Dreźnie. Od 2003 roku w Stuttgarcie istnieje biuro sprzedaży. W centrali w Dreźnie dla klientów z całego świata pracuje 30 inżynierów z różnych dziedzin (m.in. elektrotechnika, akustyka, informatyka, fonetyka).

dostawca usług oprogramowania

Większość naszych partnerów w dziedzinie tworzenia oprogramowania ma dziesiątki lat doświadczenia z naszymi produktami. W rezultacie zazwyczaj możesz bardzo szybko i szybko zaoferować rozwiązania, nawet w przypadku nietypowych pomysłów lub złożonych problemów. Skorzystaj z doświadczenia naszych partnerów w zakresie sprzętu Phytec i tym samym skróć czas wprowadzania produktów na rynek.

od 2016
Emlix GmbH

emlix oferuje Industrial Grade Linux do cyfryzacji i bezpiecznego łączenia w sieć urządzeń, maszyn i systemów przez cały cykl życia produktu.

Od ponad 20 lat firma przenosi wiedzę systemową, innowacje ze świata open source oraz wiedzę rynkową do produktów ponad 350 klientów. Miliony platform oprogramowania emlix dla konkretnych produktów są używane na całym świecie.

Podstawowa kompetencja emlix polega na koncepcji, kwalifikacji i rozwoju właściwości produktów związanych ze sprzętem, takich jak optymalizacja czasu rozruchu, rozwiązania w czasie rzeczywistym i wirtualizacji, koncepcje bezpieczeństwa i kontenerów, a także odzyskiwanie w zależności od przypadku użycia i nie tylko. koncepcje aktualizacji -the-air (OTA).

Klienci mogą korzystać z narzędzi i procesów programistycznych specjalnie zaprojektowanych do wymagań przemysłowych. Ponadto emlix oferuje niezawodne wsparcie cyklu życia. Zakres usług obejmuje utrzymanie zgodne z procesem oraz gwarancję bezpieczeństwa IT i bezpieczeństwa funkcjonalnego w całym cyklu życia produktu.

emlix od 2016 roku współpracuje jako stały partner z Phytec Messtechnik GmbH przy różnorodnych projektach. Na przykład dwie zaprzyjaźnione firmy opracowały nową generację urządzeń pomiarowych do użytku w dozymetrii klinicznej w ramach zamówienia klienta. Wyzwanie w projektach rozwojowych w dziedzinie medycyny w coraz większym stopniu polega na stale rosnących wymaganiach dotyczących oprogramowania urządzeń medycznych, regulowanych przez normy IEC 62304, MDR (rozporządzenie dotyczące urządzeń medycznych) i FDA (Amnistracja żywności i leków).

W związku z tym celem było zgodne ze standardami opracowanie bazowego wbudowanego systemu Linux i odpowiednio wysoki poziom bezpieczeństwa w całym cyklu życia produktu. W fazie eksploatacji i konserwacji oznacza to potrzebę ciągłego monitorowania konserwacji i monitorowania bezpieczeństwa opartego na CVE w ramach proaktywnego i systematycznego monitorowania, w tym oceny ustaleń. Dzięki ścisłej współpracy Phytec i emlix udało się spełnić wysokie wymagania i pomyślnie przeprowadzić projekt.