Salon online

Przegapiłeś ostatnie targi? W takim razie po prostu pozwól nam pokazać Ci nasze nowe produkty online.


Poświęć 15 minut na bieżące Najpopularniejsze tematy i produkty:

  • Wysokowydajne wbudowane moduły do ​​sztucznej inteligencji i obrazowania
  • skalowalna wydajność dzięki modułom zgodnym z pinami 
  • Przemysłowa przydatność wbudowanych komponentów Phytec

Przyjrzyj się nowym produktom i technologiom razem z jednym z naszych ekspertów – z bliska i szczegółowo.

Oglądaj najnowsze produkty i funkcje na żywo przez kamerę internetową!

W showroomie online nasi eksperci podczas osobistego spotkania przedstawią Państwu najnowsze produkty. Doradzamy w sposób zwięzły, indywidualny, zrozumiały, kompetentny i niezobowiązujący.

Zarezerwuj swój kwadrans i uzyskaj cenny wgląd w obszary, które najbardziej Cię interesują.

Kalendarz rezerwacji
do osobistej rozmowy jeden do jednego
w salonie internetowym

skupić się na tematach w salonie internetowym

Jeden ślad – trzy moduły

Moduły phyCORE z nowymi procesorami i.MX 93 firmy NXP i STM32MP13x od ST mają takie same pinouty phyCORE-i.MX 6UL. Ta kompatybilność pinów umożliwi w przyszłości zmianę modułu w trakcie bieżącego cyklu życia produktu bez przeprojektowywania płyty głównej. Projekty można na przykład początkowo wdrażać za pomocą niedrogiego modułu phyCORE-STM32MP13x, a następnie po prostu migrować do wydajniejszego phyCORE-i.MX 93 później, gdy pojawią się nowe wymagania. phyCORE-i.MX 93 ma dwa wbudowane MCU Cortex-A55 i jeden Cortex-M33, a także dodatkowe ramię® Ethos™ NPU do aplikacji uczenia maszynowego. Nowy moduł z STM32MP13x posiada rdzeń Cortex-A7 i ramię® Rozszerzenie NEON™ SIMD do przyspieszania algorytmów przetwarzania multimediów i sygnałów. Wszystkie trzy moduły to moduły lutowane bez złączy (lutowanie bezpośrednie). Daje to zarówno przewagę cenową do 20%, jak i przewagę przestrzenną, ponieważ te phyCORE mają bardzo niską wysokość instalacji.

Moduły przemysłowe firmy PHYTEC

W zastosowaniach przemysłowych szczególnie ważna jest solidność komponentów oraz obecność odpowiednich protokołów i interfejsów. W przyszłości Phytec zaoferuje nowe moduły phyCORE z procesorami Texas Instruments AM62x i AM64x dla tego obszaru.

,de phyCORE-AM64x to solidne i niezawodne wbudowane rozwiązanie typu „headless” dla przemysłowych systemów komunikacyjnych. SOM o wymiarach 50 mm x 37 mm ma rozbudowany 280-pinowy interkonekt, który obsługuje popularne protokoły komunikacyjne, takie jak CAN, EtherCAT, UART, I2C, ale także interfejsy specyficzne dla automatyki, takie jak ePWM, eCAP i eQEP.

,de phyCORE-AM62x oferuje tryby bardzo niskiego poboru mocy, dwa wyświetlacze, przetwarzanie brzegowe z wieloma czujnikami, zabezpieczenia i inne integracje oszczędzające BOM. Jest skierowany do szerokiego zakresu zastosowań, takich jak przemysłowe interfejsy HMI, sterowanie PLC/CNC/robotami, urządzenia medyczne, automatyzacja budynków i inne.

Bramy IoT phyGATE®-Tauri-S i Tauri L

Nasze bramy IoT idealnie nadają się do nowych rozwiązań Przemysłu 4.0 i modernizacji. Jesteś w pełni przygotowany do inteligentnej analizy danych i kontrolowania ich wykorzystania, w tym połączenia z chmurą i urządzeń zabezpieczających. Chętnie pokażemy Państwu możliwość indywidualnego oznakowania i pakowania.

Profesjonalne rozwiązania do przetwarzania obrazu

PHYTEC z powodzeniem integruje przetwarzanie obrazu w urządzeniach seryjnych. Nasi eksperci przeprowadzą z Tobą analizę systemu na żywo, począwszy od wymagań dotyczących optyki, kamer i sprzętu, aż po oprogramowanie.

Zarządzanie aktualizacjami i urządzeniami – dzięki temu Twój sprzęt będzie gotowy na przyszłość

Dzięki naszym funkcjom konserwacji urządzenia jesteś zawsze po bezpiecznej stronie, nawet po zakupie. Możesz zdalnie zarządzać danymi, konserwować urządzenia, naprawiać błędy lub wprowadzać ulepszone funkcje. Dostarczamy zwięzłe informacje na temat indywidualnych rozwiązań dla produktów opartych na PHYTEC. 

Wbudowany Bezpieczeństwo - Twoje urządzenia są zawsze bezpieczne

Nasi eksperci przedstawią przegląd aktualnych technologii i przyszłych zmian w zakresie bezpieczeństwa i aktualizacji urządzeń sieciowych. Dowiesz się, jak można zamknąć luki w zabezpieczeniach lub chronić aplikacje przed atakami.