Przełamując nowy grunt -
w salonie online
bardzo osobisty

Przegapiłeś ostatnie targi?
Zapraszamy do naszego salonu online.


Skorzystać z okazji

  • porozmawiaj z naszymi ekspertami o aktualnych trendach
  • aby osobiście pokazać nasze najnowsze produkty i
  • mówić bezpośrednio o rozwiązaniach i usługach dla Twojego projektu.

Poświęć kwadrans i spójrz na nowe produkty i technologie razem z jednym z naszych ekspertów - bardzo blisko, bardzo szczegółowo, bardzo ostro.

Innowacje i trendy są niemal namacalne!

W salonie online nasi eksperci w indywidualnej dyskusji zaprezentują Państwu najnowsze produkty - pokazane w wysokiej jakości obrazu, sfilmowane dwoma kamerami, każdy szczegół z bliska iw wysokiej rozdzielczości.

Doradzamy osobiście, zwięźle, indywidualnie, zrozumiale, kompetentnie i bez zobowiązań.

Kalendarz rezerwacji
do osobistej rozmowy jeden do jednego
w salonie online

Tematy w salonie internetowym:

phyCORE®-i.MX 8M Plus

Nowy moduł i.MX 8M Plus oznacza większą wydajność na EDGE. Najnowsza technologia procesorowa i optymalna kombinacja interfejsów sprawiają, że phyCORE-i.MX 8M Plus jest wszechstronnym urządzeniem zoptymalizowanym pod względem ceny i zapewniającym dużą wydajność. Jest również wystarczający dla wymagających aplikacji, czy to do uczenia maszynowego, przetwarzania obrazu, nowoczesnych multimediów czy przemysłowych aplikacji IoT.

Dzięki temu modułowi System on Module firmy PHYTEC wybierasz wysokowydajny wbudowany system Linux do niemal każdej aplikacji.

phyCORE®-AM64x

Ten procesor i nasz SOM zostały opracowane z silnym naciskiem na aplikacje automatyki przemysłowej, takie jak napędy silnikowe i programowalne sterowniki logiczne. Pokażemy Ci, jak efektywnie wykorzystać połączenie przetwarzania w czasie rzeczywistym i umiejętności komunikacyjnych w połączeniu z możliwymi wymaganiami bezpieczeństwa dla Twoich potrzeb.

Bramy IoT phyGATE®-Tauri-S i Tauri-L

Nasze bramy IoT idealnie nadają się do nowych rozwiązań Przemysłu 4.0 i modernizacji. Jesteś w pełni przygotowany do inteligentnej analizy danych i kontrolowania ich wykorzystania, w tym połączenia z chmurą i urządzeń zabezpieczających. Chętnie pokażemy Państwu możliwość indywidualnego oznakowania i pakowania.

Aktualizacja i zarządzanie urządzeniami:

Dzięki naszym funkcjom konserwacji urządzenia jesteś zawsze po bezpiecznej stronie, nawet po zakupie. Możesz zdalnie zarządzać danymi, konserwować urządzenia, naprawiać błędy lub wprowadzać ulepszone funkcje. Dostarczamy zwięzłe informacje na temat indywidualnych rozwiązań dla produktów opartych na PHYTEC. 

Wbudowany Bezpieczeństwo: 

Nasi eksperci przedstawią przegląd aktualnych technologii i przyszłych zmian w zakresie bezpieczeństwa i aktualizacji urządzeń sieciowych. Dowiesz się, jak można zamknąć luki w zabezpieczeniach lub chronić aplikacje przed atakami.

Rozwiązania do przetwarzania obrazu:

PHYTEC z powodzeniem integruje przetwarzanie obrazu w urządzeniach seryjnych. Nasi eksperci przeprowadzą z Tobą analizę systemu na żywo, począwszy od wymagań dotyczących optyki, kamer i sprzętu, aż po oprogramowanie.