phyLINEBSPs_ Dystrybucja Linuksa z perspektywą

Twój technologiczny lider: Zawsze rozpoczynaj swój projekt z najnowszymi wersjami Linux LTS!

Gwarantujemy, że zawsze będziemy mieć pod ręką najnowszą wersję Linux LTS. Dzięki naszej strategii mainline jesteśmy w stanie zapewnić wydanie odpowiednie do produktywnego użytku wkrótce po pojawieniu się nowych wersji jądra Linux LTS i systemów plików Yocto.

Korzystaj z najnowszych funkcji Linuksa, które zawiera, aby zawsze być o krok do przodu w swojej aplikacji. Ponadto oferujemy dostęp do najnowszych głównych wersji, które są codziennie porównywane z najnowszymi stanami rozwoju społeczności Linuksa. Daje to dziś możliwość oceny rozwoju najnowszych funkcji Linuksa z głównej linii na naszych platformach sprzętowych, jeszcze zanim będą one dostępne w oficjalnych wersjach LTS.

 • Korzystaj z najnowszych funkcji systemu Linux

 • Zawsze aktualizowalne LTS BSP

 • Aktualizacje bez komplikacji

 • Przejrzyste wyniki testów

 • Niezależność od producentaBSPs

Sejf szeregowy: zamknij wszystkie luki w zabezpieczeniach

Wszystkie nowe łatki bezpieczeństwa wydane przez społeczność Linuksa stosujemy do naszych wydań LTS w tak zwanych nocnych kompilacjach. Jeśli więc pojawią się istotne luki w zabezpieczeniach Twojej aplikacji, zawsze możesz uzyskać dostęp do utrzymywanej przez nas wersji LTS z nocnych kompilacji, aby natychmiast wyeliminować takie słabe punkty w Twoim systemie.

Gwarantowana stabilność: upewnij się, że system nadal działa po aktualizacji

Dla każdego z naszych wydań LTS, nocnych kompilacji LTS i najnowszych wersji głównych, przeprowadzamy ciągłe testy funkcji sterowników pamięci, wewnętrznych funkcji procesora i interfejsów sprzętowych, a także testy wybranych komponentów oprogramowania pośredniego. Udostępniamy wyniki publicznie, aby w każdej chwili można było przekonać się o funkcjonalności naszych wydań i nocnych kompilacji. Skorzystaj na przykład z wyników testów naszych dobrze utrzymanych statusów LTS i w razie potrzeby przeprowadzaj minimalnie inwazyjne i wolne od ryzyka aktualizacje zabezpieczeń w swoich systemach.

Ciągłe innowacje: czerp korzyści z ciągle dodawanych funkcji

Zobacz, jak rozwijamy nasze platformy sprzętowe i zautomatyzowaną Ciągła integracja i system testowy już pracujesz nad kolejną budką LTS lub możesz już ocenić rozwój najnowszych funkcji Linuksa w przetestowanych kabinach głównych na naszych platformach sprzętowych. Intensywnie realizując naszą główną strategię, już dziś wiemy, co się zmienia w społeczności Linuksa i dlatego możemy wziąć te zmiany pod uwagę przy kolejnych wydaniach na wczesnym etapie.

Nasza oferta:

 • Najnowsze jądro LTS Linux i wersja Yocto z łatkami bezpieczeństwa dostępnymi do użytku seryjnego przez cały czas
 • Roczne wydania z najnowszymi wersjami jądra LTS Linux i Yocto z długoterminową konserwacją.
 • Ciągłe testy funkcji sterownika pod kątem pamięci, wewnętrznych funkcji procesora i interfejsów sprzętowych, a także testy wybranych komponentów oprogramowania pośredniego dla wszystkich naszych wersji i stanów pośrednich.
 • Aktualne główne wersje Linuksa są codziennie testowane na naszych platformach sprzętowych.
 • Wieloletnia konserwacja produktu w oparciu o Mainline-Linux BSP-Strategia
 • Dla innych rozwijanych platform: i.MX 6, i.MX 8M Plus, i.MX 8M Mini


Twoje długoterminowe korzyści:

 • Korzystaj z najnowszych funkcji Linuksa w najnowszych wersjach Linux LTS i Master dla innowacyjnych systemów
 • Zawsze możliwość aktualizacji LTS BSP pod ręką, aby w razie potrzeby zamknąć luki w zabezpieczeniach
 • Nieskomplikowane aktualizacje dzięki przetestowanym funkcjom BSPs z przejrzystymi wynikami testu
 • Długotrwała niezależność od producentaBSPsprzęt i oprogramowanie obsługiwane przez główny system Linux

Wybierz swoją platformę:

LTS (wsparcie długoterminowe)
W tej gałęzi znajdziesz nasze najnowsze jądro Linux LTS i oparte na LTS-Yocto prasowe Nocne budowanie i ich wyniki testów. prasowe są tworzone regularnie i zawierają stale rozwijane funkcje, poprawki błędów i konserwację komponentów zawsze aktualne, status LTS jest utrzymywany przez PHYTEC. Te wersje są idealne do budowania produktywnego systemu. Nocne budowanie są publikowane statusy pośrednie między ostatnim a następnym planowanym wydaniem. Najnowsze poprawki zabezpieczeń LTS są nakładane na nocne kompilacje każdego dnia. Możesz skorzystać z nocnych kompilacji, aby zaktualizować swój produktywny system do najnowszej wersji LTS. Korzystając z wyników testu, możesz upewnić się, że wszystkie funkcje, których potrzebuje Twoja aplikacja, są nienaruszone.

Mainline
Ta gałąź zawiera najnowszą główną wersję systemu Linux opartą na głównej linii. Najnowsze zmiany wprowadzone przez społeczność Linuksa są codziennie importowane i kompilowane w celu poddania ich testom działania. Korzystamy z tych wyników, aby móc zapewnić Ci nowe statusy LTS w krótkim czasie i zagwarantować długoterminową konserwację produktu. Możesz użyć tych stanowisk, aby przetestować najnowsze funkcje społeczności na naszym sprzęcie przed wydaniem LTS.

Przyszłe wydanie
Ta gałąź przedstawia aktualny stan naszej następnej planowanej wersji LTS. Podczas gdy my już przygotowujemy tę nową wersję, możesz skorzystać z wyników testów, aby zobaczyć aktualny stan funkcji i przetestować ją na wczesnym etapie.

Historia wydania
Tutaj znajdziesz poprzednie wersje, które nie są już objęte konserwacją LTS. Użyj tego obszaru, aby dojrzeć BSPs do wykorzystania.

Jądro Yocto Linux
Nazwa wydania Wersja wydania Informacje o wydaniu BSP Instrukcja obsługi Podręcznik Yocto Development Env. Przewodnik Różne
Jądro Yocto Linux NXP
Nazwa wydania Wersja wydania Informacje o wydaniu BSP Instrukcja obsługi Podręcznik Yocto Development Env. Przewodnik Różne