Warsztaty projektowe

Razem najlepsi 
znaleźć rozwiązanie

Dzięki warsztatom przed rozpoczęciem nowych projektów zapewniamy, że poznacie się osobiście i stworzycie optymalną podstawę do udanej współpracy przy nowym projekcie.

  • Dowiesz się więcej o wykonalności swojego pomysłu na produkt
  • Z jaką wiedzą możemy Cię również wesprzeć
  • Jakie opcje wdrożeniowe Państwu oferujemy
  • Jak może wyglądać harmonogram

 

Wspólnie opracowujemy odpowiednie komponenty do Twojego projektu: optymalnie zestawiamy sprzęt, oprogramowanie, mechanikę, obudowę i optykę. W przypadku produktów specyficznych dla klienta możemy udzielić cennych wskazówek dotyczących oprogramowania pośredniego, funkcji bezpieczeństwa lub wykorzystania sztucznej inteligencji w obszarze oprogramowania. Szczególnie szybko rozpoznajemy obszary problemowe dzięki naszemu ponad 30-letniemu doświadczeniu i oferujemy możliwe do zrealizowania rozwiązania. Wspieramy Cię na każdym etapie rozwoju i pomagamy w drodze do sukcesu produktu!

Na tle konkurencji wiemy o potrzebie zachowania poufności i tajemnicy, o czym oczywiście zapewniamy naszych klientów. Idzie to w parze z możliwością zaprojektowania tylko niektórych aspektów naszej oferty i tym samym zapewnienia Państwu przewagi konkurencyjnej dla naszego wspólnego projektu.

Twoja osoba kontaktowa
dla Twojego warsztatu projektowego:

Ralph Orschau
Szef działu sprzedaży
ralf.orschau@phytec.de
+ 49 (0) 6131 / 9221-32