Usługa FAE

Inżynieria zwinna
dla Twojego projektu od A do Z

Sam określ zakres wsparcia rozwojowego:

  • Doradztwo projektowe, dobór komponentów, warsztaty projektowe, najlepsze praktyki
  • Integracja wyświetlacza, adaptacja pinoutów, testowanie komponentów (SW)
  • Rozszerzenia funkcjonalne i BSP-Korekty
  • Integracja procesu aktualizacji oprogramowania
  • Wspólne uruchomienie Twojego produktu
  • Intensywne szkolenie (Yocto i Linux)

Korzystasz z ponad 35-letniego doświadczenia w rozwoju systemów wbudowanych. Potrzebujesz porady lub chcesz skorzystać z jednej z naszych szerokiej gamy usług wsparcia?

 

 

Praktyczne doradztwo projektowe _ W jakich wyzwaniach możemy Cię wesprzeć?

Zarezerwuj teraz bezpłatne spotkanie online z ekspertem z naszego zespołu FAE
- dzięki czemu możesz jeszcze szybciej wejść do produkcji seryjnej!

W formie praktycznych konsultacji projektowych online aktywnie wspieramy Cię wiedzą naszego zespołu ekspertów FAE. Naszym celem jest nie tylko optymalne i obiektywne doradztwo w pierwszej fazie Twojego projektu, ale także wniesienie do Twojego projektu naszej wiedzy z różnych zespołów ekspertów.

Rynek procesorów jest ogromny i trudny do śledzenia. To, który procesor lub SOM jest idealny dla twojego projektu, zależy od wielu czynników, nie tylko od ceny i dostępności, ale także od klasy wydajności lub interfejsów.

Wczesny wybór komponentu, który ma już sterowniki w jądrze, oszczędza cenny czas na rozwój i zapobiega niepotrzebnym opóźnieniom. Skorzystaj z naszego ponad 30-letniego doświadczenia!

Twój projekt określa, jakich interfejsów potrzebujesz. Ale co, jeśli procesor w ogóle nie oferuje tych interfejsów lub po prostu nie zapewnia ich wystarczająco dużo?

Nasze pakiety wsparcia dla płyt są dostosowane do stabilności i szerokiej gamy wsparcia sprzętowego. Ale czasami potrzebujesz innego jądra lub Yoctoversion lub twoja aplikacja potrzebuje specyficznego oprogramowania pośredniczącego?

Przerwy są częścią codziennego życia w branży elektronicznej - brak komponentów to ryzyko projektowe. Mimo to jako klient firmy PHYTEC możesz spać spokojnie. Wyjaśnimy Ci zalety zarządzania cyklem życia produktu PHYTEC.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz aktualizacji, czy zarządzania urządzeniami, chcesz skorzystać z zalet sztucznej inteligencji lub grać bezpiecznie dzięki wbudowanym zabezpieczeniom, mamy odpowiednich specjalistów dla każdej przyszłościowej technologii.

PHYTEC dostarcza darmowego LinuksaBSP Z. Pokażemy Ci, jak dostosować to do specyficznych wymagań klienta podczas 2-godzinnej wideokonferencji bezpośrednio na sprzęcie. Wspólnie tworzymy meta-warstwy związane z projektem i inicjujemy lokalny git do kontroli wersji oprogramowania. Nie tylko zapewniamy ważny wgląd w procesy i najlepsze praktyki w Yocto, ale także prowadzimy Cię przez tworzenie własnej konfiguracji lub obrazu. Wspólnie definiujemy zadania dla drzewa urządzeń i wyjaśniamy, jak możesz to zrobić i na co musisz uważać.

Z naszym wsparciem projektowanie złożonego sprzętu wbudowanego będzie najłatwiejszym ćwiczeniem. Nasze seryjne płyty phyBOARD to idealny początek własnego projektu, zmiany i dostosowania są oczywiście możliwe w dowolnym momencie. Niezależnie od tego, czy dodajesz kolejny Ethernet PHY, czy moduł WLAN, pozwól nam doradzić, które układy lub moduły zostały już pomyślnie przetestowane z naszym sprzętem i uruchomione. Chętnie wesprzemy Cię konkretnymi interfejsami w formie przeglądu schematu obwodu.

Twoja osoba kontaktowa
dla usług FAE:

Martin Podolszki 
Szef zespołu FAE
martin.podolszki@phytec.de
+ 49 (0) 6131 / 9221-32