Nasi eksperci od systemów wbudowanych
są tam dla ciebie?

30 minut wyłącznie dla Ciebie! 

To jak układanka:
Twój nowy projekt jest przed Tobą w wielu pojedynczych częściach i nie wiesz dokładnie, jak sobie z nim poradzić. Albo utkniesz pośrodku i nie możesz przejść dalej w jednym punkcie. Z puzzlami to tylko gra. W przypadku projektów pomocne jest omówienie pytań i problemów z zewnętrznym ekspertem.

Nasi eksperci...

 • ... oferują nowe spojrzenie na rzeczy
 • ... zadawaj pytania, które posuwają się do przodu
 • … Wiedz, o czym mówią
 • ... nadaj strukturę swojemu projektowi
 • ...masz wieloletnie doświadczenie
 • ... są specjalistami w swojej dziedzinie
 • ... rosną wraz z wyzwaniami
 • ... doradzę Ci przez 30 minut za darmo

... i wyławiaj właściwe elementy układanki!

Yvesa Asteina

mgr inż. (FH)
Ekspert rynku urządzeń wbudowanych

Twoje zalety w szczegółach: 

„Ze mną wspierasz właściwego konia przyszłości. Najnowsze technologie i trendy rynkowe w sektorze systemów wbudowanych są dla mnie, a zatem również Twoim kapitałem startowym na pomyślną przyszłość. Rozważasz migrację swojej aplikacji z produktu i.MX 6 na nowszy procesor i.MX 8? W takim razie z przyjemnością omówię z wami drogę do nowej generacji produktów”. 

Twoje zalety indywidualnej konsultacji z Yves Astein w szczegółach:

Yves Astein jest Twoim specjalistą, jeśli chodzi o obecne i przyszłe technologie. Jak nikt inny rozumie związki między korzystaniem z urządzeń sieciowych. Wie, jak działa transfer danych w systemach, jak można integrować nowe funkcje, jak korygować błędy i jak zamykać luki w zabezpieczeniach. Doradza w zakresie bezpieczeństwa, pielęgnacji i zarządzania podłączonymi urządzeniami. 

Jakub Bysewski

Dyplom-Inform.
Architekt rozwiązań dla aplikacji IoT opartych na danych i założyciel firmy partnerskiej Embedded Data GmbH

Twoje zalety w szczegółach:

 • Integracja Twoich indywidualnych wymagań, takich jak protokoły lub widżety
 • Holistyczne zrozumienie aplikacji IoT od krawędzi do chmury
 • Praktyczna wiedza z zakresu informatyki i elektrotechniki
 • Wieloletnie doświadczenie z ponad 15 udanych projektów IoT
 • Doradztwo podczas generowania i rozwoju pomysłów

„Jestem pasjonatem technologii i dlatego podchodzę do Twoich wyzwań całościowo. Chciałbym wesprzeć Cię w inwestowaniu czasu i energii dokładnie tam, gdzie leży Twoja wiedza, poprzez przygotowany system. Proste rzeczy powinny być łatwe do wdrożenia, a złożone rzeczy powinny pozostać możliwe.

Z mojego doświadczenia wynika, że ​​wiele aplikacji IoT/cloud jest zbyt skomplikowanych: w aplikacji brzegowej każdy projekt zaczyna się od zera lub chmura jest od początku projektowana na ponad milion podłączonych urządzeń. Nasi klienci, dzięki wbudowanym przypadkom użycia opartym na danych, z lokalnym przechowywaniem i wizualizacją danych, byli w stanie znacznie skrócić czas i ryzyko projektu, w niektórych przypadkach o 1%. Zwłaszcza jeśli Twoja aplikacja wpływa tylko na kilka do kilku tysięcy urządzeń brzegowych, takich jak bramy: zobaczmy razem, które pragmatyczne opcje będą dla Ciebie odpowiednie.

Martin Podolszki

Architekt oprogramowania
Ekspert w integracji sprzętu i oprogramowania

Twoje zalety w szczegółach:

 • Integracja komponentów sprzętowych i programowych w projektach
 • Rozpoznaj pułapki i pułapki we wstępnych pracach rozwojowych 
 • Dostosuj systemy operacyjne, korzystaj z procesów aktualizacji oprogramowania
 • Projekt własnej płyty nośnej, adaptacja drzewa urządzeń

„Czas to pieniądz, więc moim i Twoim celem jest zminimalizowanie „czasu wprowadzania produktów na rynek”. Ale wymagana jest również opieka. Dlatego ważne jest, aby z wyprzedzeniem rozpoznać możliwe ryzyko, aby uniknąć błędów ”.

Twoje zalety indywidualnej konsultacji z Marcinem Podolszkami w szczegółach:

Marcin Podolszki jest Twoim specjalistą, jeśli chodzi o indywidualne adaptacje systemów operacyjnych i zmiany w projektach interfejsów w DeviceTree. Otrzymasz od niego również kompetentne porady, jeśli chodzi o integrację oprogramowania pośredniego lub konkretnych bibliotek oprogramowania. Wspiera krótkimi warsztatami jeszcze przed rozpoczęciem projektu. Korzystasz z przykładów najlepszych praktyk, a rozpoczęcie projektu jest przyspieszone i uproszczone.

Mario Haas

mgr inż. (FH)
Ekspert w projektach niestandardowych

Twoje zalety w szczegółach:

 • Zintegruj inteligentne prace wstępne z indywidualnym rozwojem sprzętu
 • Wydajne opracowywanie serii o niskim ryzyku
 • Połączenie zarządzania projektami handlowymi i technicznymi 
 • Rozwój częściowy lub całkowity

„Zawsze jestem zachwycony, gdy zawsze mogę zdobyć nowe doświadczenie w konkretnych projektach. Ta zdobyta wiedza codziennie wpływa na moją pracę i przyszłe konsultacje.”

Twoje zalety indywidualnej konsultacji z Mario Haas w szczegółach:

Mario Haas jest Twoim specjalistą, jeśli chodzi o wykorzystanie efektywnych ekonomicznie rozwiązań z wbudowanymi komponentami do wykorzystania istniejących usług wstępnych, a jednocześnie do realizacji indywidualnych, unikalnych punktów sprzedaży. Zapewnia, że ​​od samego początku brane są pod uwagę wszystkie aspekty, które są niezbędne do wydajnej produkcji seryjnej i krótkiego czasu wprowadzenia produktu na rynek – od specyfikacji po rozwój, zarządzanie cyklem życia sprzętu i oprogramowania, po uruchomienie i produkcję seryjną. Jego specjalnością jest PHYTEC Embedded Design Service.

Marcina Klahra

Inż. (FH)
Ekspert w rozwiązaniach do przetwarzania obrazu

Twoje zalety w szczegółach:

 • Integracja przetwarzania obrazu w urządzeniach seryjnych
 • Twórz indywidualne systemy szybko i tanio
 • Najnowsze wbudowane komponenty obrazowania i aktualne trendy

„Zobacz wyraźnie i zachowaj przegląd. Działa to w aplikacjach do przetwarzania obrazu, gdy połączysz wiedzę ekspertów od systemów wbudowanych i specjalistów od obrazowania.”

Twoje zalety indywidualnej konsultacji z Martinem Klahrem w szczegółach:

Martin Klahr jest Twoim specjalistą, jeśli chodzi o rozwój systemów wbudowanych z przetwarzaniem obrazu. Tutaj znajdują się aktualne trendy i aktualizacje. Umożliwia spójny podgląd systemu, począwszy od wymagań dotyczących optyki, kamery i sprzętu, aż po oprogramowanie. Dzięki niemu możliwa jest udana integracja przetwarzania obrazu w urządzeniach seryjnych. Od ponad 25 lat z powodzeniem rozwija i nadzoruje projekty z zakresu przetwarzania obrazu.

Maik Otto

Dipl.-Ing. (FH) i certyfikowany techniczny ekonomista biznesu (IHK) 
Ekspert ds. bezpieczeństwa, aktualizacji i zarządzania urządzeniami

Twoje zalety w szczegółach:

 • Wdrażanie koncepcji bezpieczeństwa
 • Ochrona know-how i zapewnienie dostępności usług
 • Zgodność z aktualnie obowiązującymi ramami prawnymi
 • Bezpieczny transfer danych w dobie IoT

„Żyjemy w świecie sieciowym i można założyć, że nasze urządzenia lub usługi pewnego dnia zostaną zaatakowane. Bądź czujny i przygotowany, aby Twoje usługi pozostały dostępne w Internecie, a Twoja wiedza była bezpieczna.”

Twoje zalety indywidualnej konsultacji z Maikiem Otto w szczegółach:

Maik Otto jest Twoim specjalistą, jeśli chodzi o bezpieczeństwo i aktualizację urządzeń sieciowych. Pomaga zrozumieć wbudowane bloki konstrukcyjne zabezpieczeń i optymalnie z nich korzystać. Wie, jak ważne jest ciągłe sprawdzanie systemów i aplikacji, aby chronić je przed atakami. I zna ramy prawne, których należy przestrzegać. Jego specjalnością jest bezpieczeństwo sprzętu i oprogramowania, jego świat to Internet Rzeczy.

Axela Berghoffa

fizjoterapeuta
Ekspert do podejmowania lub kupowania decyzji

Twoje zalety w szczegółach:

 • „Gotowe lub dostosowane” - poprawnie oceniaj i oceniaj rozwiązania
 • Dodatkowe informacje do analizy „kosztów posiadania”
 • Zobacz i oblicz długoterminową konserwację oprogramowania
 • Zobacz względy techniczne i biznesowe razem

„Decyzje handlowe należy zawsze podejmować w oparciu o solidną wiedzę techniczną. Omawiam z Państwem ekonomiczne aspekty decyzji i zawsze uwzględniam technologię w zrozumiały sposób.”

Twoje zalety indywidualnej konsultacji z Axel Berghoff w szczegółach:

Axel Berghoff jest Twoim specjalistą, jeśli chodzi o wybór odpowiedniego komponentu wbudowanego. Rozważa najlepsze rozwiązanie techniczne od systemu na module, komputera jednopłytkowego i produktu OEM, a także wszystkie aspekty handlowe od rozwoju do produkcji seryjnej. Razem z Tobą określa czas realizacji projektu i minimalizuje ryzyko projektowe. Ma również duże doświadczenie w zarządzaniu cyklem życia i prawidłowym użytkowaniu systemu operacyjnego Linux. 30 lat doświadczenia na rynku wbudowanym jest do Twojej dyspozycji i tworzy nowe perspektywy.

3 kroki do Twojej osobistej rozmowy z ekspertem

Zapewnij sobie osobistą wizytę konsultacyjną szybko, łatwo i bezpłatnie