Niestandardowy SOM 

Idealny do Twojego projektu!

Moduły z wyposażeniem dostosowanym do potrzeb klienta są opłacalne przy rocznej ilości 500 sztuk i wielkości partii 100 modułów.

Nasze standardowe moduły można elastycznie dostosować do różnych aplikacji i wymagań klienta, na przykład poprzez pominięcie pewnych funkcjonalności lub zastosowanie różnych rozmiarów pamięci RAM lub Flash. Można również określić oprogramowanie specyficzne dla klienta, takie jak specjalny program ładujący lub dodatkowe aplikacje.

 

 

Niestandardowe SOM _ Specjalnie dostosowany do cech Twojego produktu

Ekonomiczny i
bardziej wydajny czas

W celu adaptacji lub nowego rozwoju poszczególnych Systemów na Modułach opieramy się na blokach wielokrotnego użytku dla schematu obwodu i układu. Proces ten minimalizuje ryzyko projektowe i umożliwia szybkie i opłacalne opracowywanie - w zależności od modułu, nawet dla ilości liczonych w tysiącach. Można również zastosować elektronikę o płaskiej konstrukcji.

Zgodność ze śladami

Opracowujemy dla Ciebie całkowicie indywidualne moduły - na przykład o określonych wymiarach lub obrysie zgodnym z wcześniej używanym standardem (np. SMARC lub Qseven) szybko i ekonomicznie!

Długoterminowa opieka

PHYTEC gwarantuje wieloletnią konserwację wszystkich modułów. W przypadku wycofania części przez producentów i dostawców zapewniamy wymianę - zasadniczo identyczną pod względem formy, dopasowania i funkcji.

Opakowania i logistyka

Wspieramy Cię w doborze i tworzeniu opakowań dla Twoich produktów, a w razie potrzeby przejmujemy pełną logistykę.

Osoba do bezpośredniego kontaktu
dla Twojej niestandardowej SOM:

Ralph Orschau
Szef działu sprzedaży
ralf.orschau@phytec.de
+ 49 (0) 6131 / 9221-32

Nasz standardowy system na modułach:

Udane aplikacje od naszych klientów:

Nasi wbudowani eksperci są do Twojej dyspozycji!

 

Zapewnij sobie osobistą wizytę konsultacyjną szybko, łatwo i bezpłatnie.
30 minut wyłącznie dla Ciebie i Twojego projektu!