Modele cenowe

Przejrzyste dla Twoich obliczeń

PHYTEC stawia na przejrzystość i przewidywalność - od kosztów rozwoju po ceny produktów seryjnych.

Wykorzystując ponownie swobodnie dostępne częściowe rozwiązania z innych projektów, korzystasz z naszych długoterminowych usług rozwojowych. W połączeniu z naszym doświadczeniem tworzymy atrakcyjne oferty pakietowe w jak najkrótszym czasie, które wyraźnie rozkładają zakres poszczególnych pakietów usług.

Ceny produktów _ Precyzyjnie obliczone i wiążące dla każdej wielkości zamówienia

Przezroczysty
ceny jednostkowe

Nasze szacunki kosztów są na tyle precyzyjne, że późniejsze korekty mogą co najwyżej nastąpić w wyniku zmian specyfikacji. Przejrzystość wykazujemy również w cenach jednostkowych produktów seryjnych. Za pomocą naszego modelu obliczeniowego ujawniamy ceny zakupu żądanych komponentów obwodu. PHYTEC obiecuje wpływ komponentów obwodu na cenę serii na wczesnym etapie i jest wiążący. Jesteśmy otwarci na uzgadnianie klauzul eskalacji cen i nieustannie dążymy do obniżenia kosztów Twoich projektów.

Najlepsze oferty

Oferujemy również stopniowe ceny, które są niezwykle konkurencyjne dzięki własnej produkcji i niewielkim odległościom.

Przykładowe ceny

Nasze przykładowe ceny dotyczą naszych zestawów rozwojowych (w tym akcesoriów do uruchomienia). Na przykład, przykładowa cena zestawu phyBOARD-Wega / AM3354 obejmuje, oprócz zgodnego z serią SBC i pakietu wsparcia płyty dostosowanego do sprzętu, również adapter HDMI, zasilacz, kabel i skróconą instrukcję obsługi.

PHYTEC sponsoruje te zestawy. Daje to możliwość poznania naszych SBC i wsparcia PHYTEC bez dużych inwestycji. Możesz określić, w jakim stopniu nasze rozwiązanie może być wykorzystane w produkcji seryjnej dla Twojego projektu. Firma PHYTEC ma szansę opowiedzieć Ci o naszych pracach wstępnych nad Twoim projektem, jakości produkcji SBC i naszym oprogramowaniu w postaci dostarczonego BSPs przekonać.

Ceny seryjne płyt phyBOARD nie są zależne od cen próbek. Ilości zakupów zestawów rozwojowych są ograniczone.

Nasi wbudowani eksperci są do Twojej dyspozycji!

 

Zapewnij sobie osobistą wizytę konsultacyjną szybko, łatwo i bezpłatnie.
30 minut wyłącznie dla Ciebie i Twojego projektu!