Kariera w PHYTEC
– Zacznij z nami!

Zostań częścią rozwoju, produkcji lub marketingu komponentów wbudowanych dla firmy Phytec International!

Nasze motto: twórz wartość! Wzmocnij mocne strony!

Osobista odpowiedzialność, szacunek i entuzjazm są dla nas ważnymi wartościami, dzięki czemu praca z nami jest przyjemna i mogą powstawać nowe innowacje techniczne.

Poszukujemy osób zmotywowanych, zaangażowanych, lubiących swoją pracę, które chciałyby wnieść swój wkład i poszerzyć swoje umiejętności. Innowacje powstają dzięki kreatywności i odwadze do próbowania nowych rzeczy. Nasza firma nie tylko powinna się rozwijać, ale także zachęcamy do dalszych szkoleń dla naszych pracowników.

Co oferujemy? _ Wiele dobrych powodów, aby pracować w Phytec

codzienna praca

zdrowie

Work-Life Balance

Work-Life Balance

Czas wolny

Korzyści finansowe

Jakie działy są w PHYTEC? _ Nasze zespoły są razem mocne!

Rozwój sprzętu

Nasz zespół składa się z wysoko wykwalifikowanych inżynierów sprzętu komputerowego, którzy opracowują zaawansowane systemy dla obszarów automatyki przemysłowej, zarządzania energią, inżynierii ruchu i wielu innych.

Rozwój oprogramowania

Nasz zespół programistów dysponuje wiedzą na temat systemów Linux, Yocto, Android i Windows Embedded na poziomie bootloadera, rdzenia i aplikacji, które mogą obsługiwać złożone wymagania.

Produkcja

Proces produkcyjny to dobrze prosperujący biznes i przemysł napędzający naszą gospodarkę. Mamy duże doświadczenie w produkcji. Precyzja, bystre oko i duch pracy zespołowej są ważnymi czynnikami przy pracy z szybkimi maszynami.

zakup

Za rzetelny proces zakupowy odpowiedzialny jest dział zakupów. Aby proces produkcji i sprzedaży przebiegał sprawnie, towary muszą być dostarczane we właściwym czasie, we właściwej ilości i jakości.

Dystrybucja i
Pomoc techniczna

Zatrudniając ponad 15 pracowników w zespole, zapewniamy, że rozumiemy obecne i przyszłe potrzeby naszych klientów oraz budujemy osobiste i długoterminowe partnerstwo z naszymi klientami. Aby generować nowe pomysły i dalej rozwijać nasze istniejące technologie, mamy wysoko wykwalifikowanych inżynierów i naukowców, którzy pracują nad przyszłością inteligentnych rozwiązań. Główne obszary badawcze obejmują sztuczną inteligencję, bezpieczeństwo danych i technologie komunikacyjne nowej generacji.

Marketing

W dziale Marketing zajmujemy się marketingiem komunikacyjnym firmy PHYTEC dla regionu DA-CH w celu informowania zainteresowanych stron i klientów o nowych produktach i usługach, na przykład za pośrednictwem naszej strony internetowej, bloga, mediów społecznościowych i comiesięcznego biuletynu. Sami planujemy nasze wystąpienia targowe oraz wspieramy przygotowanie i realizację wydarzeń wewnętrznych. Jesteśmy małym zespołem, który pracuje na różne sposoby. Dzięki gamie produktów i innowacjom technicznym każdy dzień jest ekscytujący, co możemy zaoferować potencjalnym klientom i klientom.

Początki kariery

W obszarze technicznym i handlowym oferujemy młodym profesjonalistom wiele możliwości: staże, praktyczne przykłady prac licencjackich i magisterskich oraz praktyki. Więcej informacji można znaleźć w aktualnych ofertach pracy.

Sponsorzy Deutschlandstipendium _ Uniwersytetu Kaiserslautern

Niedobór wykwalifikowanych pracowników, pandemia korona – w ostatnich latach ani firmy, ani studenci nie mieli łatwo. W firmie Phytec zawsze szukamy sposobów na obsadzenie wolnych stanowisk wykwalifikowanymi pracownikami i promowanie nowych talentów. Jednym z takich sposobów jest wzięcie udziału w tak zwanym Deutschlandstipendium, które zostało zainaugurowane przez Federalne Ministerstwo Edukacji w 2011 roku: „Jako największe niemieckie partnerstwo publiczno-prywatne w dziedzinie edukacji, Deutschlandstipendium jest zarówno trampoliną dla zaangażowanych młodych ludzie i możliwość przejęcia przez sponsorów odpowiedzialności społecznej w ukierunkowany sposób” (źródło: BMBF)

Stypendyści tego programu otrzymują stypendium w wysokości 300 euro miesięcznie. Połowę tej kwoty zapewniają firmy, a drugą połowę dokłada państwo. Wspieramy studentów, którzy wyróżniają się zarówno osiągnięciami, jak i zaangażowaniem społecznym. Phytec uczestniczy w Deutschlandstipendium poprzez Uniwersytet Techniczny w Kaiserslautern. Studenci mogą dowiedzieć się więcej o warunkach na stronie internetowej uczelni. Obecnie trwa nabór wniosków na semestr zimowy 2022/2023. Phytec z niecierpliwością czeka na wspieranie zmotywowanych studentów i powitanie odnoszących sukcesy absolwentów wśród naszych pracowników w przyszłości.

Inne interesujące tematy: