operacyjny
Rozwiązania OEM

Na tegorocznych targach SPS - Smart Production Solutions - od 08 do 10.11.2022 listopada XNUMX roku w Norymberdze zaprezentujemy nasze najnowsze rozwiązania OEM: urządzenia efektywne czasowo i kosztowo, szczególnie odpowiednie dla obszarów automatyki i retrofittingu. Zapraszamy z Darmowy bilet serdecznie zapraszam do odwiedzenia hali 7, stoisko 296. Nasi eksperci czekają na Ciebie!

Jeśli nie możesz dostać się do SPS w tym roku, możesz również znaleźć niektóre z naszych innowacji w Internecie tutaj. Jeśli jesteś bardziej zainteresowany, po prostu podnieś słuchawkę i połącz się z jednym z naszych ekspertów ds. rozwiązań automatyki. Istnieją już opcje rozbudowy i nowe funkcje, które zostaną udostępnione online dopiero po targach.

Gotowy do użycia Ekwipunek:

Modernizacja: Rozpocznij pracę z IIoT z oprogramowaniem da³vid i phyGATE-Tauri

Da³vid jest zaimplementowany jako aplikacja internetowa i może być używany jako HMI bezpośrednio na wielu urządzeniach końcowych (smart TV, panel PC, notebook, PV, tablet, smartfon) nie tylko lokalnie w systemie, ale także mobilnie lub z poziomu miejsce pracy biurowej. Daje to wgląd w produkcję z dowolnego miejsca. Ucz się więcej...

Bardzo elastyczny E2Usługi MS:

Masz pytania? Zadzwoń do nas!

 

Nasi doradcy techniczni są dostępni od poniedziałku do piątku. dostępne od 9:17 do XNUMX:XNUMX: + 49 (0) 6131 9221-32
Lub napisz do nas swoje pytanie: kontakt@phytec.de

W pełni modułowy Produkty standardowe: