Rozwiązania wbudowane
dla Twojej inteligentnej aplikacji przemysłowej

Doświadcz produktów na żywo, poznaj ludzi i rozwiązania, rozpocznij projekty - odwiedź nas na wiodących na świecie targach branży elektronicznej!

Tegorocznymi tematami targów electronica 2022 są „E-Mobility, Smart Energy, Automation and Embedded Systems”, które między innymi są niezbędne do odpowiedzialnego korzystania z zasobów. Szczególny nacisk kładziemy na inteligentne aplikacje przemysłowe z najlepszymi procesorami: platformą NXP i.MX 8M Plus, TI AM62x i TI AM 64x.

Na stoisku electronica można zapoznać się z szybko dostępnymi modułami procesorów, zestawami rozwojowymi, komputerami jednopłytowymi i bramami, a także licznymi usługami oprogramowania dla naszych produktów wbudowanych. Ciekawski? W takim razie zdobądź bezpłatny bilet na targi już teraz: kontakt@phytec.de i odwiedź nas w tym tygodniu w Monachium!

15-18.11.2022 listopada 4, Munich Trade Fair Center, hala B111, stoisko XNUMX

W pełni modułowy Produkty standardowe:

Gotowy do użycia Ekwipunek:

Modernizacja: Rozpocznij pracę z IIoT z oprogramowaniem da³vid i phyGATE-Tauri

Da³vid jest zaimplementowany jako aplikacja internetowa i może być używany jako HMI bezpośrednio na wielu urządzeniach końcowych (smart TV, panel PC, notebook, PV, tablet, smartfon) nie tylko lokalnie w systemie, ale także mobilnie lub z poziomu miejsce pracy biurowej. Daje to wgląd w produkcję z dowolnego miejsca. Ucz się więcej...

Bardzo elastyczny E2Usługi MS:

Masz pytania? Zadzwoń do nas!

 

Nasi doradcy techniczni są dostępni od poniedziałku do piątku. dostępne od 9:17 do XNUMX:XNUMX: + 49 (0) 6131 9221-32
Lub napisz do nas swoje pytanie: kontakt@phytec.de