Referencje

Otwartość i trwałość są tak samo częścią naszej kultury korporacyjnej, jak i osobista oraz ścisła współpraca ze wszystkimi klientami. Najwyższe standardy jakości w projektowaniu i produkcji to wymagania naszej firmy i jej pracowników wobec siebie. Na tej podstawie rozwinęły się długotrwałe, udane relacje z klientami.

Chcielibyśmy przedstawić Państwu zakres naszej działalności z niektórymi projektami i ich specyficznymi wyzwaniami. Z niecierpliwością oczekujemy na wpisanie także Twojego udanego projektu PHYTEC do naszych referencji.

Thermoplan

Jako jedna z wiodących firm na świecie, Thermoplan produkuje w pełni zautomatyzowane ekspresy do kawy do użytku profesjonalnego. W ścisłej współpracy z Thermoplan, PHYTEC opracował centralną płytkę bazową oraz Board Support Package oparte na Linuksie i daleko idących dopasowaniach oprogramowania dla panelu operacyjnego modelu Black&White4 Compact.
W tym projekcie użyty został moduł i.MX6 firmy PHYTEC.

myStromer

Firma myStromer AG projektuje innowacyjne rowery elektryczne, które charakteryzują się indywidualnym designem i wydajnością. Sztandarami szwajcarskiej firmy są e-rowery Stromer ST5 i ST2 S z silnikiem o wysokiej wydajności, układem elektronicznym i maksymalną łącznością. Elektronika komunikacyjna e-rowerów myStromer opiera się na systemie phyCORE-i.MX 6UL System on Module firmy PHYTEC.

milon industries

Firma Milon była w 1986 roku - wtedy jeszcze pod nazwą Miha - pierwszym dostawcą elektronicznie sterowanego sprzętu fitness i treningowego. Szczególną innowacją firmy jest funkcja pamięci: po włożeniu karty chipowej, urządzenia automatycznie dostosowują się do danego użytkownika.

iNOEX

Urządzenie WARP Portable firmy iNOEX to przenośne urządzenie pomiarowe w zakresie  terahercowym pomiaru rur wytłaczanych z tworzyw sztucznych. Zostało ono specjalnie zaprojektowane, aby zaspokoić potrzeby pomiarowe średnich i dużych rur wytłaczanych. To ręczne urządzenie o zasilaniu bateryjnym, umożliwia szybki i łatwy pomiar grubości ścianki rur z tworzyw sztucznych, o grubości ścianki 6 mm lub większej z dokładnością do 50 µm.

Elektronika tego urządzenia podręcznego jest wyposażona w system PHYTEC phyCORE-i.MX 7 na module. Oprócz dostarczenia modułu, PHYTEC wspierał klienta iNOEX w implementacji oprogramowania i sprzętu. Moduł jest produkowany w niestandardowym, dostosowanym do potrzeb klienta, wariancie montażu SMD.

Belimo

Belimo to innowacyjna i notowana na giełdzie firma technologiczna z ponad 1400 pracownikami na całym świecie oraz wieloma zagranicznymi spółkami zależnymi i firmami handlowymi. Belimo rozwija, produkuje i sprzedaje napędy elektryczne do przepustnic powietrza i zaworów do ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji od 1975 roku. Belimo jest światowym liderem na tym specyficznym rynku z szeroką gamą produktów.

Groeneveld ICT Solutions B.V.

Groeneveld ICT Solutions jest jednym z największych europejskich dostawców usług IT w dziedzinie automatyzacji logistyki.

Na podstawie modułu i.MX 6 opracowano kompletną elektronikę dla komputera pokładowego ATX z ukończeniem wszystkich homologacji, w tym homologacji E1. PHYTEC przejął również wdrożenie Androida ze specjalnymi sterownikami. Pełna produkcja elektroniki ma miejsce  wyłącznie w Mainz (Moguncja).

Ziehm Imaging

Producent sprzętu do obrazowania medycznego wyposaża swoje urządzenia z ramionami typu C w komponenty firmy PHYTEC. Dzięki technologiom, takim jak oprogramowanie ODDC, firma znacznie zwiększyła postępy w chirurgii opartej na promieniowaniu rentgenowskim.