IVU.bilet.box _ Wbudowany system dla lokalnego transportu publicznego

Moduły sprzętowe z możliwością rozbudowy zamieniają komputery pokładowe i drukarki biletów IVU.box.server i IVU.ticket.box w sieciowe centrum sterowania w autobusach i tramwajach.

Dla berlińskiego specjalisty IT ds. transportu publicznego IVU Traffic Technologies podjęliśmy wyzwanie opracowania i produkcji zintegrowanego komputera pokładowego IVU.ticket.box. Kompletne urządzenie drukuje bilety, skanuje kody kreskowe, waliduje bilety elektroniczne i steruje urządzeniami peryferyjnymi. Opcjonalny terminal płatniczy akceptuje karty kredytowe i debetowe z wprowadzaniem kodu PIN lub zbliżeniowe. Dzięki dotykowemu wyświetlaczowi kierowcy mogą szybko i intuicyjnie korzystać z interfejsu, nawet w gorączkowym codziennym życiu.

Indywidualny rozwój elektroniki i serwerów - dziś w oparciu o phyCORE-i.MX 6 -, produkcja obudowy i wszystkie niezbędne certyfikaty są częścią kompletnego rozwoju elektroniki.

Ze względu na różne wymagania klientów, IVU wykorzystuje opcjonalne komponenty urządzenia do IVU.ticket.box, które również naprawiamy i konserwujemy. Szybko wprowadzamy w życie dalsze udoskonalenia, wycofania lub wyższe wymagania dotyczące wydajności, korzystając z procesu szybkiego prototypowania.

Ten projekt został zrealizowany przy użyciu phyCORE-i.MX 6.
Chętnie doradzimy, jaki sprzęt i oprogramowanie najlepiej pasują do Twojego produktu: + 49 (0) 6131 9221-32

Opinie klientów _ Zadowolenie naszych klientów jest najważniejsze

Mateusz Rust
Członek zarządu IVU Traffic Technologies AG

„Dla IVU kompetencje PHYTEC w zakresie rozwiązań w zakresie elektroniki, oprogramowania i mechaniki są idealnym uzupełnieniem naszego podstawowego know-how. Obecnie pracujemy już wspólnie nad czwartą generacją naszych systemów.”

Jak przejść od pomysłu do profesjonalnego produktu seryjnego?

 

Umów się z nami na bezpłatne warsztaty projektowe.
Przedstaw nam swój pomysł na produkt lub prześlij nam swoje specyfikacje.
W warsztacie wspólnie wypracujemy dla Ciebie optymalne rozwiązanie.

Inne interesujące tematy: