GESAS _ Wysokowydajny panel HMI do sterowania systemem

W oparciu o moduł phyCORE-i.MX 6 i usługę rozwoju SBC można zastosować solidny 7-calowy panel HMI do użytku w sektorze żeglugowym do monitorowania i sterowania maszynownią być rozwiniętym. Panel działa zarówno jako HMI, jak i brama IoT. 

Już w fazie koncepcyjnej 7-calowego panelu HMI o wysokiej wydajności firma Phytec była w stanie zapewnić decydujące wsparcie, wybierając odpowiedni procesor i odpowiedni system na module (SOM) do zastosowań przemysłowych i mobilnych. Ważnymi kryteriami była obsługa DVFS (Dynamic Voltage and Frequency Scaling) w celu ciągłego dostosowywania częstotliwości i napięcia roboczego w odpowiedzi na zmiany obciążenia i temperatury procesora. Dla optymalnej wydajności przy najniższym możliwym zużyciu energii.

Dzięki usłudze rozwoju SBC firmy PHYTEC koncepcja i rozwój sprzętu pierwszej wersji płyty nośnej można było zrealizować szybko i tanio. Uwzględniono przy tym elastyczne dostosowanie pakietu wsparcia dla płyt do specyficznych wymagań klienta. Produkcja prototypów i wsparcie podczas uruchamiania można było również szybko wdrożyć dzięki niestandardowej koncepcji SBC.

Ten projekt został zrealizowany przy użyciu phyCORE-i.MX 6.
Chętnie doradzimy, jaki sprzęt i oprogramowanie najlepiej pasują do Twojego produktu: + 49 (0) 6131 9221-32

Opinie klientów _ Zadowolenie naszych klientów jest zawsze na pierwszym miejscu

Michael Zapp
Dyrektor Zarządzający GESAS GmbH

„To nie tylko wiedza pracowników czy ciągła idea innowacji. Ciągłość naszej współpracy wynika raczej z połączenia tych czynników i szybkiego dostarczenia prototypów. Z powodzeniem zrealizowałem pierwszy projekt z modułem Phytec opartym na SAB80C535 już w 1990 roku.”

Jak przejść od pomysłu do profesjonalnego produktu seryjnego?

 

Umów się z nami na bezpłatne warsztaty projektowe.
Przedstaw nam swój pomysł na produkt lub prześlij nam swoje specyfikacje.
W warsztacie wspólnie wypracujemy dla Ciebie optymalne rozwiązanie.

Inne interesujące tematy: