ESEQuant Flex _ Wbudowany system dla fluorescencyjne systemy detekcji w diagnostyce medycznej

DIALUNOX jest wiodącym projektantem i producentem odblaskowych i fluorescencyjnych systemów detekcji w diagnostyce medycznej od ponad 20 lat.

Dla nowej generacji czytnika bocznego przepływu OEM „ESEQuant Flex” firma PHYTEC opracowała elektronikę urządzenia na podstawie specyfikacji w ścisłej współpracy z firmą DIALUNOX. Dzięki zastosowaniu gotowych modułów procesora i kamery phyCORE-i.MX 6 i VM-011, z jednej strony obniżono koszty rozwoju, az drugiej strony można było zlecić na zewnątrz istotne części konserwacji produktu z tej serii.

Podanie:

  • Najnowocześniejszy szybki czytnik testów do testów przepływu bocznego
  • może być używany do wielu różnych testów
  • precyzyjna technologia pomiarowa do diagnostyki

 

www.dialunox.com

Usługi PHYTEC:

  • Rozwój całej elektroniki urządzenia w ścisłej współpracy z DIALUNOX
  • Wykorzystanie standardowych komponentów phyCORE-i.MX 6 i modułu kamery VM-011
  • Produkcja seryjnego sprzętu

Opinie klientów _ Zadowolenie naszych klientów jest najważniejsze

dr Juha Koota
Starszy Inżynier Systemowy

Inżynieria Systemów R&D i Optyka,
Oprzyrządowanie PON

„Kiedy zaczęliśmy rozwijać ESEQuant Flex z perspektywy czasu Phytec był dla nas właściwym partnerem. Zestawy programistyczne i wsparcie dały nam świetny start. Później, w podprojekcie elektronicznym, konstruktywna i otwarta współpraca pozwoliła nam w krótkim czasie wprowadzić na rynek świetny produkt. Zazwyczaj planujesz kilka pętli w projekcie deweloperskim - tutaj, w projekcie z Phytecem, wszystko zostało wykonane za jednym razem, z wyjątkiem drobnych poprawek szczegółów. Nigdy w swojej karierze nie widziałem tego w ten sposób.”

Inne interesujące tematy: