Bender GmbH and Co. KG _ Wbudowany system monitorowania stanu z panelem dotykowym

Bender GmbH & Co. KG to średniej wielkości firma rodzinna, która działa na całym świecie i jest odnoszącym sukcesy pionierem i liderem rynku produktów i rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa elektrycznego. 

Produkty elektroniczne – zwłaszcza te związane z bezpieczeństwem – muszą być regularnie aktualizowane: Dotyczy to również wskaźnika alarmowego serii COMTRAXX CP9xx i paneli kontrolnych firmy Bender.

Wspólnie z Phytec wybrano specjalną ścieżkę migracji: opracowanie modułu umożliwiającego zastosowanie nowego procesora bez konieczności wymiany płyty głównej. Celem była większa moc obliczeniowa, długoterminowa dostępność i stworzenie podstaw dla przyszłych nowych rozwiązań. 

 

Wbudowane rozwiązanie firmy Phytec

  • Opracowanie płytki mapującej, która zapewnia złącza modułu phyCORE-i.MX 6 związane z multipleksacją pinów aplikacji Bender na jej spodzie. Moduł phyCORE-i.MX 8M Plus jest przylutowany bezpośrednio do górnej części mapera
     
  • Innowacje graficzne i.MX 8M Plus zostały wdrożone poprzez przełożenie sygnałów MIPI na interfejs równoległy oryginalnego projektu

W ścisłej współpracy z inżynierami ds. rozwoju z firmy Phytec opracowano i wdrożono koncepcję, która umożliwia również wykorzystanie modułu phyCORE-i.MX 8M Plus z istniejącymi płytami bazowymi Bender. Początkowo poprzedziło to studium wykonalności: Phytec jest szczególnie dobrze znany ze swojej intensywnej i zorientowanej na klienta obsługi jeszcze przed rozpoczęciem projektu. 

Migracja z i.MX 6 do i.MX 8

Korzystasz już z modułu i.MX 6 i chcesz dokonać aktualizacji do nowszej rodziny procesorów i.MX 8? Następnie skorzystaj z naszych instrukcji, aby pomyślnie przeprowadzić migrację procesora: 16 stron (PDF) skoncentrowanego know-how.

Opinie klientów _ Zadowolenie naszych klientów jest najważniejsze

Svena Nightingale'a
Kierownik projektu w Bender

„Płyta Phytec Mapperboard umożliwiła nam ulepszenie i udoskonalenie naszych produktów. Nasze życzenie pozostawienia płyty głównej bez zmian mogło więc zostać optymalnie zrealizowane. Jesteśmy entuzjastycznie nastawieni do wsparcia ze strony firmy Phytec – od szybkiego testu wykonalności, przez opracowanie płytki mappera, po wsparcie podczas uruchamiania serii i adaptacji oprogramowania”.

Jak przejść od pomysłu do profesjonalnego produktu seryjnego?

 

Umów się z nami na bezpłatne warsztaty projektowe.
Przedstaw nam swój pomysł na produkt lub prześlij nam swoje specyfikacje.
W warsztacie wspólnie wypracujemy dla Ciebie optymalne rozwiązanie.

Inne interesujące tematy: