Innowacje PHYTEC na Wizji 2021

Nowe funkcje + pełna obsługa
do rozpoznawania obrazu

 

  • Opłacalne

  • Elastycznie skalowalny

  • Wyprodukowano w Niemczech

Witamy!
Jeśli nie spotkamy się na naszym stoisku w tym tygodniu w Vision w Stuttgarcie, z niecierpliwością czekamy na zaprezentowanie naszych nowych produktów w obszarze Embedded vision tutaj online.

Istnieje nieskończona liczba możliwych zastosowań w rozpoznawaniu obrazów: czy to do zapewniania jakości, pomiaru temperatury, rozpoznawania obiektów, czy do wspomagania uczenia maszynowego. Dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu w dziedzinie wbudowanych systemów wizyjnych tworzymy optymalną, zgodną z serią koncepcję dla Twojej aplikacji.

Dla Vision 2021 pojawiły się nowe możliwości dzięki potężnym mikrokontrolerom NXP, jako moduły, komputery jednopłytkowe lub bramy, które sprawią, że wdrożenie czujników kamer będzie całkowitym sukcesem.

Jeśli skontaktujesz się z nami spontanicznie między 5 a 7.10 października. chcesz odwiedzić wizję, możesz skontaktować się z nami przez kontakt@phytec.de Zamów darmowe bilety.

Nasz najnowszy Phycam Kamery pokładowe ...

Phycam®-mini VM-117

Przedstawiamy Państwu najmniejsze
przemysłowa kamera płytkowa s-mount 
dla systemów MIPI CSI-2 o wymiarach tylko 18 mm x 26 mm

dowiedz się więcej

Phycam®-L

Nasza nowa kamera pokładowa FPD-Link III
oferuje wyjątkowo długą ścieżkę bezpośredniej transmisji danych
o długości kabla do 15 m dla systemów MIPI CSI-2

dowiedz się więcej

...w połączeniu z najnowszymi i.MX 8 Systemy procesorowe umożliwiają korzystanie z nowych, wydajnych i szczególnie inteligentnych systemów rozpoznawania obrazu.

fiCORE®-i.MX 8M Plus

Nasz nowy potężny
Moduł procesora z akceleratorem AI i ISP 
do rozpoznawania obrazu i sztucznej inteligencji w systemach brzegowych

dowiedz się więcej

fiBOARD®-Pollux (i.MX 8M Plus)

Ten, który jest gotowy do użycia dla Ciebie 
Komputer jednopłytkowy
z modułem i.MX 8M Plus i 
dwa interfejsy MIPI CSI-2

dowiedz się więcej

fi KONTROLA®-Ain (i.MX 8M Plus)

Nasze nowe rozwiązanie „Ready to Go”
z modułem i.MX 8M Plus, szyna typu top hat
a wejścia kamer są już gotowe
przygotowany do Twojej aplikacji

dowiedz się więcej

Wszystkie produkty i usługi do czytania:

Heiko Fendricha
Szef działu cyfrowego obrazowania

Marcina Klahra
Szef działu cyfrowego obrazowania

Poproś o poradę: 
kontakt@phytec.de

Zadzwoń przez infolinię:
+ 49 (0) 6131 / 9221-32

komponenty phyCAM _ Gotowy do aplikacji wizyjnej

Zaliczki za bezproblemową integrację

Dzięki naszym wstępnym pracom możesz zintegrować kamery równie łatwo jak czujniki. Ten „dodatek” zamiast „dodatku” znacznie zwiększa synergię w ramach aplikacji, a tym samym efektywność kosztową produktów seryjnych. Uprość rozwiązania i dodaj nową funkcjonalność do swojej aplikacji. Biorąc pod uwagę koszty serii i długoterminową dostępność, systemy wbudowane oferują przekonujące zalety.

 

Skoordynowane rozwiązania systemowe

Dzięki koncepcji phyCAM firmy PHYTEC można łatwo spełnić wymagania kompaktowego, skrojonego na miarę rozwiązania systemowego. Standaryzowane interfejsy phyCAM umożliwiają łączenie skalowalnych modułów mikrokontrolerów ze skoordynowanymi komponentami przetwarzania obrazu. Tworzy to kompletny system, który jest idealnie dostosowany do zastosowania.

 

Elastyczność - klucz do indywidualnej serii

Oprócz akwizycji obrazu wymagane są inne funkcje. Na przykład sterowanie silnikiem, GPS, audio, CAN lub linie I / O. Istnieje również konieczność dostosowania okucia do podanych wymiarów mechanicznych. Specjalna płyta bazowa spełnia dokładnie te wymagania. Ta opcja dostosowywania jest bardzo ważną częścią naszej koncepcji. Odróżnia go od konwencjonalnych, prefabrykowanych elementów.

Interfejs do oprogramowania

Dzięki koncepcji phyCAM połączenie sprzętu z oprogramowaniem aplikacyjnym jest już przygotowane na poziomie systemu operacyjnego. Wymagane sterowniki czujnika kamery i interfejsu kamery kontrolera znajdują się w naszym BSPjest zintegrowany. W systemie Embedded Linux interfejs V4L2 jest interfejsem do oprogramowania aplikacji.

 

 

Łatwe tworzenie oprogramowania aplikacji

Interfejs phyCAM w prosty sposób udostępnia dane obrazu oprogramowaniu aplikacyjnemu. Dalsza obróbka danych może być realizowana szybko i sprawnie za pomocą gotowych bibliotek przetwarzania obrazu.

Nasze strategie cyklu życia umożliwiają utrzymanie produktu i zapewnienie możliwości dostawy przez cały cykl życia produktu. Obejmuje to na przykład zarządzanie przestarzałością, a także koncepcje aktualizacji i bezpieczeństwa. W ten sposób gwarantujemy Ci produkt, który będzie funkcjonował przez długi czas.

Software Zalety wszystkich komponentów sprzętowych firmy PHYTEC

phyBSP

Przez Pakiet wsparcia płyty PHYTEC Twój projekt korzysta z rozbudowanej infrastruktury Aktualizacja i zarządzanie urządzeniami, zintegrowany Funkcje zabezpieczeń i codziennie przetestowane wersje Yocto.

Dodatkowe usługi

Nasz Eksperci od sprzętu i oprogramowania Przyspiesz rozwój i konserwację swoich produktów i poprowadź je bezpiecznie do sukcesu. Ucz się więcej:

Aktualizacja i zarządzanie urządzeniami

Przykłady projektów _ Skuteczne wbudowane aplikacje wizyjne od naszych klientów

Usługi projektowe _ Wbudowany sprzęt tak indywidualny, jak wymagania projektu

  • wydajny

  • indywidualnie

  • Dowód na przyszłość

Sprzęt wbudowany w pełni wykorzystuje swoje zalety w produkcji seryjnej, zwłaszcza gdy jest idealnie dopasowany do docelowego systemu. 
Efektywnym środkiem do tego jest dopasowana do projektu płyta bazowa, którą można dowolnie dostosować do wymagań projektu.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące optyki i oświetlenia, rozdzielczości obrazu i mocy obliczeniowej, jesteśmy idealnym kontaktem, aby połączyć odpowiednie komponenty z Twoimi pomysłami pod względem funkcji, wielkości urządzenia, zużycia energii i, co nie mniej ważne, czynników ekonomicznych.

Opisz nam swoje zadanie - wspólnie z Tobą przedstawimy Twoje indywidualne rozwiązanie do osadzonej wizji. Dzięki wykorzystaniu naszych wstępnie opracowanych komponentów, takich jak moduły kamery i procesora, naszej biblioteki schematów obwodów i doświadczeniu naszych inżynierów z setek projektów, opracowanie indywidualnego sprzętu jest bardziej opłacalne niż mogłoby się wydawać.

Heiko Fendricha
Szef działu cyfrowego obrazowania

Marcina Klahra
Szef działu cyfrowego obrazowania

Poproś o poradę: 
kontakt@phytec.de

Zadzwoń przez infolinię:
+ 49 (0) 6131 / 9221-32