wbudowana wizja _ Integracja profesjonalnego przetwarzania obrazu

• Opłacalne
• Elastycznie skalowalny
• Wyprodukowane w Niemczech

NOWOŚĆ Z AI

Zastosowania w rozpoznawaniu obrazów są nieskończone. Niezależnie od tego, czy chodzi o zapewnienie jakości, pomiar temperatury, rozpoznawanie obiektów, czy o wspieranie uczenia maszynowego.

W samą porę na Embedded World 2021 pojawiły się nowe rozwiązania z potężnymi mikrokontrolerami NXP, takimi jak moduły, komputery jednopłytkowe lub bramy, które sprawią, że Twoja implementacja czujników kamer będzie udana, w tym z AI.

Z naszymi ekspertami Embedded Vision można się kontaktować bezpośrednio przez Zoom w przypadku pytań dotyczących Embedded World.

Najnowszy Kamery na poziomie tablicy: 

Phycam®-L

Łącze FPD ||| Kamera na poziomie deski
do 15 m kabla dla systemów MIPI CSI-2
Ucz się więcej...

Phycam®-mini VM-117

Najmniejsza przemysłowa kamera płytkowa z mocowaniem S-mount 
do systemów MIPI CSI-2 18 x 26 mm
Ucz się więcej...

Najnowszy i.MX 8 Systemy przetwarzania: 

fiCORE®-i.MX 8M Plus

Nasz najnowszy moduł procesora
do wbudowanego obrazowania i sztucznej inteligencji na krawędzi.
Ucz się więcej...

fiBOARD®-Pollux (i.MX 8M Plus)

SBC dla systemów wizyjnych z i.MX 8M Plus
oraz dwa interfejsy phyCAM-M MIPI CSI2
Ucz się więcej...

fi KONTROLA®-Ain (i.MX 8M Plus)

Elastyczny kalkulator „gotowy do użycia” na szynę DIN
z wejściami kamery phyCAM-L i phyCAM-M
Ucz się więcej...

Marcina Klahra
Szef działu cyfrowego obrazowania

Heiko Fendricha
Szef działu cyfrowego obrazowania

Poproś o spotkanie na później przez e-mail: kontakt@phytec.de

Zadzwoń przez infolinię:
+ 49 (0) 6131 / 9221-32

Rozpocznij rozmowę Zoom z ekspertami tutaj

"wykryj" system modułowy _ Elastyczne komponenty do wdrożenia wbudowanej wizji

Dzięki naszym wstępnym pracom możesz zintegrować kamery równie łatwo jak czujniki. Ten „dodatek” zamiast „dodatku” znacznie zwiększa synergię w ramach aplikacji, a tym samym efektywność kosztową produktów seryjnych. Uprość rozwiązania i dodaj nową funkcjonalność do swojej aplikacji. Biorąc pod uwagę koszty serii i długoterminową dostępność, systemy wbudowane oferują przekonujące zalety.

 

Skoordynowane rozwiązania systemowe

Dzięki koncepcji phyCAM firmy PHYTEC można łatwo spełnić wymagania kompaktowego, skrojonego na miarę rozwiązania systemowego. Standaryzowane interfejsy phyCAM umożliwiają łączenie skalowalnych modułów mikrokontrolerów ze skoordynowanymi komponentami przetwarzania obrazu. Tworzy to kompletny system, który jest idealnie dostosowany do zastosowania.

 

Elastyczność - klucz do indywidualnej serii

Oprócz akwizycji obrazu wymagane są inne funkcje. Na przykład sterowanie silnikiem, GPS, audio, CAN lub linie I / O. Istnieje również konieczność dostosowania okucia do podanych wymiarów mechanicznych. Specjalna płyta bazowa spełnia dokładnie te wymagania. Ta opcja dostosowywania jest bardzo ważną częścią naszej koncepcji. Odróżnia go od konwencjonalnych, prefabrykowanych elementów.

Interfejs do oprogramowania

Dzięki koncepcji phyCAM połączenie sprzętu z oprogramowaniem aplikacyjnym jest już przygotowane na poziomie systemu operacyjnego. Wymagane sterowniki czujnika kamery i interfejsu kamery kontrolera znajdują się w naszym BSPjest zintegrowany. W systemie Embedded Linux interfejs V4L2 jest interfejsem do oprogramowania aplikacji.

 

 

Łatwe tworzenie oprogramowania aplikacji

Interfejs phyCAM w prosty sposób udostępnia dane obrazu oprogramowaniu aplikacyjnemu. Dalsza obróbka danych może być realizowana szybko i sprawnie za pomocą gotowych bibliotek przetwarzania obrazu.

Nasze strategie cyklu życia umożliwiają utrzymanie produktu i zapewnienie możliwości dostawy przez cały cykl życia produktu. Obejmuje to na przykład zarządzanie przestarzałością, a także koncepcje aktualizacji i bezpieczeństwa. W ten sposób gwarantujemy Ci produkt, który będzie funkcjonował przez długi czas.

Tworzenie Zalety wszystkich elementów okuć PHYTEC

phyBSP

Przez Pakiet wsparcia płyty PHYTEC Twój projekt korzysta z rozbudowanej infrastruktury Aktualizacja i zarządzanie urządzeniami, zintegrowany Funkcje zabezpieczeń i codziennie przetestowane wersje Yocto.

Dodatkowe usługi

W wielu obszarach rozwoju nasza Eksperci od sprzętu i oprogramowania Przyspiesz swój rozwój i utrzymanie oraz prowadź do sukcesu.

Usługi projektowe _ Sprzęt tak indywidualny jak Twój projekt

• Wydajny
• Indywidualnie
• Przyszłość

ePaper

 

Sprzęt wbudowany w pełni wykorzystuje swoje zalety w produkcji seryjnej, zwłaszcza gdy jest idealnie dopasowany do docelowego systemu. 
Efektywnym środkiem do tego jest dopasowana do projektu płyta bazowa, którą można dowolnie dostosować do wymagań projektu.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące optyki i oświetlenia, rozdzielczości obrazu i mocy obliczeniowej, jesteśmy idealnym kontaktem, aby połączyć odpowiednie komponenty z Twoimi pomysłami pod względem funkcji, wielkości urządzenia, zużycia energii i, co nie mniej ważne, czynników ekonomicznych.

Opisz nam swoje zadanie - wspólnie z Tobą przedstawimy Twoje indywidualne rozwiązanie do osadzonej wizji. Dzięki wykorzystaniu naszych wstępnie opracowanych komponentów, takich jak moduły kamery i procesora, naszej biblioteki schematów obwodów i doświadczeniu naszych inżynierów z setek projektów, opracowanie indywidualnego sprzętu jest bardziej opłacalne niż mogłoby się wydawać.

Marcina Klahra
Szef działu cyfrowego obrazowania

Heiko Fendricha
Szef działu cyfrowego obrazowania

spotkania na później 
zapytanie przez e-mail:

kontakt@phytec.de

Zadzwoń przez infolinię:
+ 49 (0) 6131 / 9221-32