jednostki sterujące _ Rozwiązania do profesjonalnego sterowania Twoimi systemami i maszynami

• Krzepki
• Niedrogi

• Gotowy do użycia

W samą porę na Embedded World 2021 pojawiły się nowe jednostki sterujące z potężnymi mikrokontrolerami NXP. Gotowy do użycia z obudową, z przygotowanym środowiskiem oprogramowania dla Twojego systemu sterowania.

Z naszymi ekspertami można skontaktować się bezpośrednio w przypadku pytań podczas Embedded World i udzielą oni cennych wskazówek dotyczących nowych jednostek sterujących.

Najnowsze Jednostki sterujące: 

fi KONTROLA-AIN

Elastyczna platforma IIoT z obudową
Ucz się więcej...

Voice Control Zestaw 2

Platforma programistyczna do sterowania głosowego
Ucz się więcej...

fyPANEL®-Merg

Dotykowy interfejs HMI
Ucz się więcej...

Najnowszy i.MX 8 Systemy przetwarzania: 

fiCORE®-i.MX 8M Plus

„Najmądrzejszy” moduł i.MX 8
Ucz się więcej...

fiBOARD®-Pollux (i.MX 8M Plus)

z "najbardziej inteligentnym" modułem phyCORE-i.MX 8M Plus
Ucz się więcej...

Mario Haas
Ekspert w systemach OEM
i wdrożenia IoT

mario.haas@phytec.de

Kirstin Weiler
projekt i.MX8 Idź na rynek
kirstin.weiler@phytec.de

Zadzwoń przez infolinię:
+ 49 (0) 6131/9221-32

Rozpocznij rozmowę Zoom z ekspertami tutaj

Zestaw systemowy „sterowanie” _ Systemy OEM „gotowe do pracy”

Dzięki naszym zaawansowanym usługom oszczędzasz czas i pieniądze w drodze do wprowadzenia na rynek: Dostarczamy wszystkie standardowe moduły w standardzie ze specyficznymi dla sprzętu pakietami wsparcia dla płyt - optymalne oprogramowanie dla komponentów sprzętowych. Aby połączyć moduły i do celów rozwojowych, dostarczamy schematy obwodów modułów i zestawów rozwojowych. Dbamy również o długotrwałą pielęgnację wszystkich produktów. W przypadku wycofania komponentów zapewniamy zamienniki, generalnie identyczne pod względem formy, dopasowania i funkcji.

Dzięki przemysłowym systemom operacyjnym, niestandardowy produkt OEM oferuje proste środowisko oprogramowania do bezpośredniego wejścia do aplikacji. Instalujemy oprogramowanie specyficzne dla klienta na Twoich urządzeniach, a także przejmujemy programowanie za Ciebie - w tym obsługę kluczy i certyfikatów, dzięki naszej produkcji w Moguncji w niemieckim, prawnie bezpiecznym obszarze.

 

W razie potrzeby możemy zintegrować Twoje urządzenia w środowiskach chmurowych i wesprzeć Cię w opracowaniu i wdrożeniu modeli AI. Skorzystaj z naszego centrum kompetencyjnego i doświadczenia z licznych projektów.

Nasze strategie cyklu życia umożliwiają konserwację produktu i zapewniają możliwość dostarczania przez cały cykl życia produktu. Obejmuje to na przykład zarządzanie przestarzałością, a także koncepcje aktualizacji i bezpieczeństwa. W ten sposób zapewniamy Ci produkt, który działa przez długi czas.

Tworzenie Zalety wszystkich elementów okuć PHYTEC

phyBSP

Przez Pakiet wsparcia płyty PHYTEC Twój projekt korzysta z rozbudowanej infrastruktury Aktualizacja i zarządzanie urządzeniami, zintegrowany Funkcje zabezpieczeń i codziennie przetestowane wersje Yocto.

Dodatkowe usługi

W wielu obszarach rozwoju nasza Eksperci od sprzętu i oprogramowania Przyspiesz swój rozwój i utrzymanie oraz prowadź do sukcesu.

Usługi projektowe _ Sprzęt tak indywidualny jak Twój projekt

• Niedrogi
• Indywidualnie
• Przyszłość

Wszystkie produkty OEM są oznaczone neutralnie i na życzenie mogą być drukowane z logo klienta lub indywidualnymi projektami.

Na życzenie integrujemy Twoje urządzenia w środowiskach chmurowych i wspieramy w rozwoju i wdrażaniu modeli AI. Skorzystaj z naszego centrum kompetencyjnego i doświadczenia z licznych projektów. 
 
Nasza elektronika projektowana jest w oparciu o gotowe bloki funkcyjne - idealne do ekonomicznego dostosowania do Twoich potrzeb. Możliwe są również funkcje niestandardowe, jak również dostosowanie formatu płytki drukowanej. Oczywiście dostosowujemy również obudowę. 
 
Wspieramy Cię w doborze i tworzeniu opakowań dla Twoich produktów, a w razie potrzeby przejmujemy pełną logistykę. 

Mario Haas
Ekspert w systemach OEM
i wdrożenia IoT

mario.haas@phytec.de

Kirstin Weiler
Zarządzanie projektami i.MX8 Go ToMarket
kirstin.weiler@phytec.de

Zadzwoń przez infolinię:
+ 49 (0) 6131/9221-32