Rozpocznij rozwój produktów na 2022 r. już teraz

Zdobądź doświadczenie z nową platformą procesorową i.MX 8 firmy NXP. 

PHYTEC opracował zestawy rozwojowe phyCORE dla i.MX 8M Mini i i.MX 8M Plus, aby pomóc Ci rozpocząć prace rozwojowe. Cała branża elektroniczna jest zaniepokojona obecną sytuacją w zakresie zaopatrzenia w komponenty. Niemniej jednak ważne jest, aby pomyśleć o innowacjach z nowymi rozwiązaniami, które mają zostać zaprezentowane na targach branżowych w przyszłym roku. PHYTEC postrzega siebie jako dostawcę wbudowanych komponentów do inteligentnej automatyzacji, w tym oprogramowania. Dlatego opracowaliśmy najważniejsze zestawy dla Twojej innowacji i Twojego projektu, które zawierają kilka usług wstępnych oraz pakiet dodatkowych ofert.

Wykorzystaj swoją przewagę nad konkurencją już teraz
ze wszystkimi zaletami PHYTEC.

Dostajesz więcej niż tylko zestaw rozwojowy!

 

  • Od samego początku rozwijasz sprzęt odpowiedni do produkcji seryjnej

  • Na życzenie otrzymasz indywidualne porady projektowe, abyś mógł rozpocząć swój projekt z najlepszymi warunkami i wiedzą.

  • Chętnie dostosujemy nasze standardowe zestawy do wymagań Twojego projektu w zakresie sprzętu i oprogramowania, np. dla różnych wyświetlaczy lub określonych interfejsów

  • Otrzymasz bezpłatnie godzinne warsztaty z łatwego wprowadzenia do Linuksa / Yocto

  • Otrzymujesz wsparcie rozwojowe od naszych FAE

  • Wszystkie zestawy szybkiego rozwoju zawierają piec rozruchowyantye
     

Możesz być pewien - jeśli potrzebujesz wsparcia, udzielimy Ci porady, wsparcia lub czasu na rozwój, co jest dla nas oczywiste!

 

phyCORE-i.MX 8M mini Zestaw deweloperski
 

,de phyCORE-i.MX 8M Mini Moduł w zestawie jest idealnym punktem wejścia, ponieważ jest wysoka wydajność przy niskim zużyciu energii oferuje. Pomimo niewielkich rozmiarów moduł oferuje obszerne 319-stykowe połączenie dla interfejsów takich jak Kamera USB 2.0, I2C, SPI, UART, SDIO, MIPI CSI-2, Ethernet i PCIe. Do zastosowań HMI moduł posiada konwerter MIPI-DSI-LVDS, który obsługuje najpopularniejsze modele wyświetlaczy na rynku.

 

 

phyCORE-i.MX 8M Plus Zestaw deweloperski
 

,de phyCORE-i.MX 8M Plus Moduł to jeden z najmniejszych możliwych do podłączenia modułów na rynku. Moduł 37 mm x 40 mm ma 300 pinów, w tym moduł oferuje opcje połączeń dla dwóch kamer MIPI CSI-2, kamery MIPI CSI-2, USB 3.0, podwójnego Gigabit Ethernet i PCIe oraz opcji dla wyświetlaczy, takich jak MIPI-DSI , LVDS i HDMI. Zestaw służy zarówno jako platforma edukacyjna, jak i jako projekt referencyjny do oceny Wbudowana wizja i funkcje uczenia maszynowegoprocesora i.MX8M Plus.