W szybkim pasie od i.MX 6 do i.MX 8

Teraz aktualne
Przeprowadź migrację procesora NXP!


Rozpocznij nową generację produktów z Phytec. Razem to realizujemy pomyślna migracja Twojej aplikacji i.MX 6 do produktu Phytec Procesor i.MX 8M Plus, Mini lub Nano.

Możesz dowiedzieć się, jak może wyglądać migracja procesora w naszym przewodnik migracji.

4 powody do migracji teraz

Produkty Phytec z i.MX 8M Plus, Mini lub Nano
Oferta procesorów w porównaniu do poprzedników:
 

  • Najwyższa wydajność 

  • Najnowsze technologie 

  • Duża dostępność

  • Najlepsze właściwości AI i obrazowania

Biała księga zawiera:

  • Prezentacja najważniejszych cech procesora

  • porównanie funkcji

  • Lista kontrolna migracji

  • Success Story

  • Mapa drogowa migracji od pomysłu do produkcji seryjnej

Migracja? Czy możemy!

Chcesz dowiedzieć się, jak udana migracja istniejącego produktu z procesorem i.MX 6 - w tym przypadku phyBOARDMira – może wyglądać?

W białej księdze opisujemy, w jaki sposób z powodzeniem przenieśliśmy rejestrator danych firmy Intec International na nową platformę.

Przeczytaj także krótki wywiad z panem Abbergerem, dyrektorem zarządzającym w Intec:

Zanim rozpoczęliśmy współpracę z Phytec, nasz system miał bardzo długie cykle adaptacji i dostaw ze względu na rozwój i montaż w Azji. Dodatkowo dla każdego scenariusza aplikacji wymagany był osobny system. Dzięki Phytec byliśmy w stanie opracować urządzenie wielofunkcyjne jako bramę brzegową i jako bezpieczny zdalny punkt dostępu, w którym można było szybko wdrożyć dostosowania klientów i rynku. Rozwój i montaż sprzętu odbyły się szybko i bezproblemowo w Phytec w Moguncji.

Przede wszystkim nowe wymagania klientów w zakresie gromadzenia danych skłoniły nas do przejścia na phyGate-Tauri-L z ​​procesorem i.MX 8. Ten procesor jest mocniejszy i ma więcej pamięci głównej, co pozwala nam sprostać rosnącym wymaganiom klientów. Ponadto płyta ma więcej interfejsów, takich jak WLAN, LTE lub Bluetooth i może być indywidualnie dostosowana do wymagań za pośrednictwem magistrali tylnej, dzięki czemu obszar zastosowania może zostać znacznie rozszerzony.

Tak, nowy cyfrowy interfejs I/O będzie tutaj szczególnie interesujący, który może być używany zarówno jako wejście, jak i wyjście. Klienci mogą ustawić więcej punktów pomiarowych, wprowadzić nowe metody pomiarowe i możliwe jest również bezpośrednie pozyskiwanie danych za pomocą sprzętu. Nowa konfiguracja naszego oprogramowania umożliwia wtedy np. nieograniczoną liczbę punktów danych. W przyszłości chcemy również korzystać z usług bezpieczeństwa Phytec. Chcemy również zapewnić naszym klientom serwer Hawkbit do monitorowania i aktualizacji urządzeń.

Pod względem funkcji zdecydowanie szczególnie przekonująca była możliwość rozbudowy modułowej. Ponadto obecny rejestrator danych przekonuje wysoką jakością i niskim wskaźnikiem reklamacji: U naszych klientów aktywnie używamy łącznie ponad 1000 urządzeń, których awaria mieści się w niskim jednocyfrowym zakresie. Użycie w bezpiecznym zdalnym serwisie jest niezwykle niezawodne. Stabilność i jakość inspirują nie tylko nas, ale także naszych klientów.

Ponadto doceniamy przyjemną, długoterminową relację z Phytec oraz produkcję w Niemczech.

Produkty z rodziny i.MX 8M

Nasi wbudowani eksperci są do Twojej dyspozycji!

 

Zapewnij sobie osobistą wizytę konsultacyjną szybko, łatwo i bezpłatnie.
30 minut wyłącznie dla Ciebie i Twojego projektu!


przewodnik migracji Pobierz

Zarejestruj się tutaj, aby pobrać nasz dokument.
Zawiera nie tylko duże porównanie funkcji, ale także praktyczną listę kontrolną
a także nasz plan udanej migracji.
 

Proszę rozważyć nasze Polityka prywatności.