flaga

No to ruszamy…

i witamy tutaj na naszym cyfrowym czerwonym dywanie z okazji dużego Kampusu Technologicznego PHYTEC® Inauguracja!
 
Serdecznie zapraszamy do podzielenia się z nami tym pamiętnym wydarzeniem w historii naszej firmy PHYTEC i odpowiedniego uczczenia go. Czy mają czas? Świętować z nami? Ruszamy... Wznieśmy wspólnie toast za nowy CAMPUS i uroczyście zainaugurujmy obszary naszej działalności. 

Cały zespół PHYTEC nie może się doczekać spotkania z Państwem - wszyscy w PHYTEC poświęcimy ten dzień dla Państwa oraz na wspólne wycieczki i inspirujące wymiany.

No to ruszamy! Odkryj z nami, co sprawia, że ​​PHYTEC jest wyjątkowy jako partner sparingowy i jako stale rozwijająca się firma, co zaplanowaliśmy na przyszłość i jak radzimy sobie z bliską i dalszą przyszłością dzięki naszym produktom, usługom i naszemu zespołowi. 

To dla nas wielki zaszczyt powitać Państwa w naszym nowo wybudowanym kampusie w Barcelona-Allee 1 w 55129 Moguncja witać. 
Daj nam znać, czy możemy osobiście powitać Ciebie i innych gości z Twoich szeregów w kampusie.

Zarejestruj się przez tę stronę przez 16.06.2023 na naszą uroczystość. No to ruszamy…

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt ze zwykłą osobą kontaktową lub z Panią Claudią Gerlach, c.gerlach@phytec.de

Z poważaniem,
Ich

Czwartek 13.07.2023 lutego XNUMX r

 

12: 00-13: 00 Inauguracja Kampusu Technologicznego PHYTEC® z przemówieniami
13: 00-14: 00 Mittagessen – osobiste rozmowy przy bufecie
14: 30-15: 30 „PHYTEC z bliska” - Otwieramy nasze drzwi produkcyjne i działowe na naszym kampusie w celu osobistego dialogu między podobnie myślącymi ludźmi

 


Adres:

Kampus technologiczny PHYTEC® 
Aleja Barcelony 1 
55129 Mainz 

Wskazówki dojazdu przez Mapy Google
Miejsca parkingowe są oznakowane.